Ecenaz Lydia Akgün

Tüm Makaleleri

Ecenaz Lydia Akgün

29 Mayıs Haftalık Gökyüzü Yorumları

Sevgili astroloji severler öncelikle 29 Mayıs haftasına ayın başak burcu seyahatiyle başlıyoruz. Kamu, hizmet sektörüyle ilgili konu ve olaylar belirgin olabilir.

Doğum Haritalarında Mars

Değerli okurlar Mars dünyadaki yaşam enerjimiz, gücümüz ve iradeyi temsil etmektedir. Yönetici Burcu Koçtur ve eril özelliklerimizi anlatır.

22 Mayıs Haftalık Gökyüzü Yorumları

Sevgili astroloji severler öncelikle 22 Mayıs haftasına ayın ikizler transitiyle başlıyoruz ancak bu çok kısa sürecek ve büyük ihtimalle siz uyurken ay yengeç burcuna geçiş yapacaktır.

Boğa Yeni Ayı Etkileri

Değerli okurlar 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramımız kutlu olsun.  19 Mayıs Cuma günü Boğa burcunun 28 derecesinde bir yeni ay meydana geliyor.

Jüpiter Boğa Transiti

Değerli okurlar bolluk, şans, ahlak, büyüme gezegeni Jüpiter koç burcu seyahatini Salı günü akşam saatleri itibariyle bitirip boğa burcu transitine başlıyor.  

15 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Sevgili astroloji severler öncelikle 15 Mayıs haftasına ayın balık burcu seyahatiyle Neptün ile kavuşum halinde başlıyoruz.

Doğum Haritalarında Ay Burçları

Değerli okurlar hazır yeni bir ay tutulmasından çıkmışken natal haritalarda ay burçlarıyla ilgili kısa bir bilgilendirme yapmak istedim.

İyimser Enerjiler

Sevgili astroloji severler 8 Mayıs haftasına ayın yay burcu seyahatiyle başlıyoruz. Cömert, iyimser, oldukça özgür olacağız. Salı gününe kadar birçoğumuz sorumluluk almaktan kaçabiliriz. 

Krizli Dönüşümlerin Tutulması

Sevgili okurlar 5 Mayıs tarihinde akşam saatlerinde akrep burcunda güçlü bir ay tutulması meydana geliyor.