Keltepe Kayak Merkezi kar yağışıyla büyülüyor Keltepe Kayak Merkezi kar yağışıyla büyülüyor

WhatsApp-Image-2023-11-17-at-15.55.23

Zonguldak Haber – Zonguldak'ta balıkçılar, fırtına öncesinde tedbir alıyor: Tekneler karadan güvenli noktalara çekildi.

Zonguldak'ta hafta sonu etkili olması beklenen sağanak yağış ve fırtına öncesinde Kozlu Limanı'nda balıkçılar, Meteoroloji uyarılarına duyarlılık göstererek önlemlerini almaya başladı. Kozlu Su Ürünleri Kooperatifi tarafından yapılan çalışmalar kapsamında, balıkçı tekneleri çekiciler ve insan gücüyle denizden çıkarılarak karadan güvenli noktalara taşındı.

WhatsApp-Image-2023-11-17-at-15.55.23-(2)

“TEDİRGİNİZ, UYUMAYACAĞIZ”

Kooperatif Başkanı Ergün Kayhan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Fırtınaya önlem olarak teknelerimizi barakaların dışına alıp, daha farklı yerlere çekiyoruz. Otoparka çekiyoruz, bir zarar görmemesi için. Konuyla ilgili olarak gerekli anonsları belediyeye yaptırdık. Tüm arkadaşların önlem alması için gerekli çalışmaları yaptık. Tedirginiz, uyumayacağız. Bekleyeceğiz. 2018 yılında bizim koruyucu mendireğimiz yıkıldı. Onun yerine mendirek yapılmadığı için limanımız her türlü dalga ve rüzgara maruz kalıyor. Yeni proje ile yerine yapılmasını bekliyoruz. Önemli olan pazar gününü atlatmak" dedi.

WhatsApp-Image-2023-11-17-at-15.55.23-(1)

“KENDİMİZİ KORUMA ALTINA ALIYORUZ”

Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Balta ise, "Kozlu Liman Müdürü olarak görev yapıyorum. Kooperatifimizin işletmesinde olan Kozlu Balıkçı Barınağı'nın önümüzde Cumartesi gecesi başlayıp Pazar günü sürecek olan hava muhalefetinden dolayı balıkçı arkadaşlarımız teknelerini emniyete almak için yardımcı oluyoruz. Kendi teknelerimizi de aldık. Liman aslında tehlike arz ediyor. İstihdam haddinin çok üzerinde tekne var. 130 kapasiteli limanda 450 kayık var. Kayıkların birbirine vurarak parçalanma riski var. Koruyucu mendirek 2018'deki afette yıkıldı. Yapılmadığı için Kozlu Balıkçı Barınağı Batı Karadeniz'de önemli balık çıkartma limanı. Mendirek yapılmadığı için biz de kendimizi koruma altına alıyoruz." şeklinde konuştu. Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Çevre yolunda facia! 1 ölü, 6 yaralı! Çevre yolunda facia! 1 ölü, 6 yaralı!

Adalet yolunda kalbine yenik düştü! Adalet yolunda kalbine yenik düştü!

Metin Uca, yaşam savaşını kaybetti! Metin Uca, yaşam savaşını kaybetti!

Boşanmalarına üç gün kala, yatak odasında kan aktı! Boşanmalarına üç gün kala, yatak odasında kan aktı!

İstek şarkısı çalmayınca, düğünü kana buladı! İstek şarkısı çalmayınca, düğünü kana buladı!

Karabük yükseklerinde beyaz sevince hazır: Kar kalınlığı 10 santimetreyi aştı! Karabük yükseklerinde beyaz sevince hazır: Kar kalınlığı 10 santimetreyi aştı!

Bolu'da sanat rüzgarı esti: Abant Tiyatro Günleri'nde büyük coşku! Bolu'da sanat rüzgarı esti: Abant Tiyatro Günleri'nde büyük coşku!

Heyelan trafiği kilitledi, karayolları kahramanlıkla açtı! Heyelan trafiği kilitledi, karayolları kahramanlıkla açtı!

Ahşap evde çıkan yangın, can aldı! Ahşap evde çıkan yangın, can aldı!

Ahşabın geleceği: Düzce Üniversitesi'nde yenilikçi teknolojiler konuşuldu Ahşabın geleceği: Düzce Üniversitesi'nde yenilikçi teknolojiler konuşuldu

Düzce Belediyesi 2024 bütçesinde su fiyatlarına yüzde 20 zam kararı! Düzce Belediyesi 2024 bütçesinde su fiyatlarına yüzde 20 zam kararı!

Hava kirliliği ve nefes darlığı: Düzce'de KOAH bilinci yükseliyor Hava kirliliği ve nefes darlığı: Düzce'de KOAH bilinci yükseliyor

Kestane yağmuru: Akçakoca'da bin fidan ücretsiz dağıtıldı! Kestane yağmuru: Akçakoca'da bin fidan ücretsiz dağıtıldı!

Düzce kadınlarına sağlık şöleni: Akciğer kanseriyle mücadelede bilinçleniyorlar! Düzce kadınlarına sağlık şöleni: Akciğer kanseriyle mücadelede bilinçleniyorlar!

Otomobil ayıya çarptı! Ayı telef oldu, sürücü yaralandı! Otomobil ayıya çarptı! Ayı telef oldu, sürücü yaralandı!

Düzcespor yeniden yola çıkıyor: Yeni kayyım heyeti göreve hazır! Düzcespor yeniden yola çıkıyor: Yeni kayyım heyeti göreve hazır!

Kanlı gece! Uyurken kocasını katletti! Kanlı gece! Uyurken kocasını katletti!

Düzce Valisi, eğitim kurumlarındaki gelişmeleri yerinde inceledi Düzce Valisi, eğitim kurumlarındaki gelişmeleri yerinde inceledi

Şeker pancarı, toprağa varamadı Şeker pancarı, toprağa varamadı

Ilgaz'ın büyülü örtüsü, yoğun sise büründü Ilgaz'ın büyülü örtüsü, yoğun sise büründü

Sezai Karakoç'un edebi mirası Kastamonu'da diriliyor: 90 yılın ardından anıldı! Sezai Karakoç'un edebi mirası Kastamonu'da diriliyor: 90 yılın ardından anıldı!

Kamyonetin takla atması sonucu 2 kişi hayatını kaybetti! Kamyonetin takla atması sonucu 2 kişi hayatını kaybetti!

Zonguldak’ta vatandaş tedirgin! “Üzerimize düşecek” Zonguldak’ta vatandaş tedirgin! “Üzerimize düşecek”

Gece uykusuna daldı, sabah ölü bulundu! Gece uykusuna daldı, sabah ölü bulundu!

Dikkatsizlik, faciaya neden oldu! 1,5 yaşındaki bebek hayatını kaybetti! Dikkatsizlik, faciaya neden oldu! 1,5 yaşındaki bebek hayatını kaybetti!

Anadolu Otoyolu'nda trafik tıkanıklığı! Anadolu Otoyolu'nda trafik tıkanıklığı!

Otomobille traktör çarpıştı! Otomobille traktör çarpıştı!

Çalışma hızlandı, yol bitiyor! Çalışma hızlandı, yol bitiyor!

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı TOBB Türkiye İnşaat Müteahhitleri Meclisi'ne Davet Edildi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı TOBB Türkiye İnşaat Müteahhitleri Meclisi'ne Davet Edildi

Uyuşturucu ve silahla yakalanan şüpheli, mahkemeden şaşırtan karar aldı! Uyuşturucu ve silahla yakalanan şüpheli, mahkemeden şaşırtan karar aldı!