AW072815_02

Yakınına ait otomobili izinsiz kullanan ehliyetsiz sürücü arabayı pert etti Yakınına ait otomobili izinsiz kullanan ehliyetsiz sürücü arabayı pert etti

Giresun Haber - Trabzon’un Vakfıkebir ilçesinde dün öğle saatlerinde denizde cansız bedeni bulunan 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Ümran Arslan bugün Giresun'un Çanakçı ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı. Yüksekokul öğrencisi genç kızın intihar etmek için denize atladığı şüphesi üzerinde duruluyor.

İlçenin Yalıköy mahallesi açıklarında balıkçılar denizde ceset olduğu fark edince durumu Sahil Güvenlik ve Jandarma ekiplerine bilgi verildi. Olay yerine sahil güvenlik, Jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sahil güvenlik ekipleri olay yerine gelerek yaptığı çalışma neticesinde cesedi denizden bota alarak limana getirdi. Otopsi yapılmak üzere sahilden ambulansla alınan cesedin, 19 Yaşındaki Trabzon Üniversitesi Tonya Meslek Yüksek Okulu Hasta Bakım Bölümü 2. Sınıf öğrencisi Ümran Arslan’a ait olduğu tespit edildi.

Trabzon Adili Tıp Kurumu’nda yapılan incelemelerin Ümran Aslan’ın cenazesi ailesine teslim edildi. Giresun’un Çanakçı ilçesine bağlı Ege köyünde öğlen namazının ardından son yolculuğuna uğurlanan Arslan’ın cenazesine yakınlarının yanı sıra Trabzon Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof Dr. Atilla Cimer, Tonya MYO Müdürü Öğretim Görevlisi İlyas Gün, Beşikdüzü MYO Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Ertuğrul Karoğlu, öğrenci arkadaşları ve köylüler katıldı.

Ölüm nedeni henüz belirlenemeyen olayla ilgili Ümran Arslan’ın arkadaşlarına, “Çok bunaldım biraz hava alayım geleceğim” dedikten sonra akşam yurda gelmediği ve ertesi gün denizde cesedi bulunduğu öğrenildi. Genç kızın intihar ettiği şüphesi üzerinde duruluyor. İHA

AW072815_03

AW072815_01

Komşuları fark etti; Yalnız yaşayan adam ölü olarak bulundu! Komşuları fark etti; Yalnız yaşayan adam ölü olarak bulundu!

Tehdit ve iftiraların hedefi olan kadın: 'Artık dayanacak gücüm kalmadı! Tehdit ve iftiraların hedefi olan kadın: 'Artık dayanacak gücüm kalmadı!

Husumetlisini sokak ortasında vurdu! Husumetlisini sokak ortasında vurdu!

Yaşlı kadının yalnız ölümü sevenlerini yasa boğdu Yaşlı kadının yalnız ölümü sevenlerini yasa boğdu

Sahilde kıyıya vurmuş kadın cesedi bulundu! Sahilde kıyıya vurmuş kadın cesedi bulundu!

Sis ve yağmur ulaşımı aksattı Sis ve yağmur ulaşımı aksattı

Yağmur faciaya neden oldu! Yağmur faciaya neden oldu!

Yolculara ücretsiz biniş ısmarladı, asıl gerçek şok etti Yolculara ücretsiz biniş ısmarladı, asıl gerçek şok etti

Kontrolden çıkan pikap tarlaya uçtu! Kontrolden çıkan pikap tarlaya uçtu!

Polis memurunu ağır yaralayan şüpheli adliyeye sevk edildi Polis memurunu ağır yaralayan şüpheli adliyeye sevk edildi

Bir anne, yeni doğan bebeğini poşete koyup camdan sokağa attı! Bir anne, yeni doğan bebeğini poşete koyup camdan sokağa attı!

Kaza iki kardeşi birbirinden ayırdı! Kaza iki kardeşi birbirinden ayırdı!

Ayşe Metin Cami’nin temeli atıldı Ayşe Metin Cami’nin temeli atıldı

Gözlerin, Kocaeli Film Festivali'nde iki ödül kazandı Gözlerin, Kocaeli Film Festivali'nde iki ödül kazandı

Dev zırh kebabı şovu Dev zırh kebabı şovu

Editör: Virda Şahin