Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Sarıoğlu, İl Genel Meclis Üyesi İsmail Terzi'ye sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile sert bir dille eleştirdi.

Erdem’den birimlere bayram ziyareti Erdem’den birimlere bayram ziyareti

Sarıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İl Genel Meclis Üyesi İsmail Terzi'nin, partinin başına musallat olduğunu ifade ederek, "Sayın il genel meclis üyesi İsmail Terzi konumun itibariyle o milletvekillerinin  ismini, gücünü kullanarak yakınlarını işe aldırdın, kendi köyünün yolunu amerikan vari yaptırdın.  Hiç kimsen yokken Devrek İslam köylüyken Beycumalıyım diye millete yutturdun. Sen memleket için  yaptın yıllardır. İl genel meclisinde görünüp haksız veya huzur hakkı arıyorsunuz.  Açık oturum hakkı alıyorsunuz. Memlekete de faydam var önümüzdeki seçimde Sayın Cumhurbaşkanıma diyeceğim bunlar partinin başına musallat şimdilik bu kadar açıklıyorum. Dosyayı Sayın Cumhurbaşkanımıza getireceğim. Saygılarımla" dedi. (Haber: Sertaç ÖZDEMİR)

WhatsApp-Image-2023-06-19-at-16.30.17

Zonguldak kent merkezine yakışmayan görüntü! Zonguldak kent merkezine yakışmayan görüntü!

Zonguldak'ta feci kaza; Düğün dönüşü kaza yaptılar: 4 yaralı Zonguldak'ta feci kaza; Düğün dönüşü kaza yaptılar: 4 yaralı

Alan “Bayram sonunda açılıyor” demişti… İkinci bayram da geldi, ses seda yok!.. Alan “Bayram sonunda açılıyor” demişti… İkinci bayram da geldi, ses seda yok!..

Şehir merkezi çöplüğe döndü! Modern bina yapılacaktı! Şehir merkezi çöplüğe döndü! Modern bina yapılacaktı!

Editör: Murat Barutçu