İYİ Parti Kardeşler köyünü ziyaret etti

İYİ Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Dilay Küçük, Kardeşler köyüne giderek köydeki köy evinde köy muhtarı Hüseyin Kermen ve köy sakinleri ile sohbet toplantısı gerçekleştirildi.

İYİ Parti Kardeşler köyünü ziyaret etti
08 Ocak 2022 Cumartesi 16:56

İYİ Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Dilay Küçük, il yöneticileri Kadın Politikaları Başkanı Dilek Demirel, Mali İşler Başkanı Berk Park, Milli Güvenlik Politikası Başkanı Hasan Cindir, Gençlik Politikaları Başkanı Çağrı Aydın, Toplumsal Politikalar Başkanı Murat Aydın, Merkez ilçe yöneticileri Sonay Şentürk, Yasemin Pak ile beraber Kardeşler köyüne giderek köydeki köy evinde köy muhtarı Hüseyin Kermen ve köy sakinleri ile güzel bir sohbet toplantısı gerçekleştirildi.

Köy Muhtarı Hüseyin Kermen ve köy sakinleri köyleri ile ilgili sorunları ve beklentilerini anlatırken, Merkez ilçe başkanı Dilay Küçük ve İl Başkanı Yavuz Erkmen, ülke ve Zonguldak’ın siyasi durumu ile İYİ Parti’nin projeleri hakkında toplantıya katılanlara bilgi verdiler.

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Dilay Küçük, “Başta köy muhtarı Hüseyin Kermen ve Kardeşler köyü sakinlerinin bizlere karşı gösterdikleri konukseverliğe çok teşekkür ediyoruz” dedi. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/safakgazete/public_html/index.php on line 344