Olay, akşam saatlerinde Silivri’de bulunan gölette meydana geldi. İddiaya göre, yaşları küçük olduğu öğrenilen 3 yabancı uyruklu çocuk serinlemek için gölete girdi. Çocukların gölette boğulduğunu gören babası çocuklardan birini kurtararak hastaneye götürdü. Diğer iki çocuk için ise gölette arama çalışmaları başlatıldı. Yapılan uzun çalışmaların ardından 2 çocuğun cansız bedenine ulaşıldı, hastaneye kaldırılan diğer çocuğun ise müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.
Olayın gerçekleştiği bölgede kamp yapan Zafer İşçi isimli vatandaş “Aileleriyle birlikte piknik yaparken çocuklar gölete giriyorlar. Girdikten sonra çocuklardan bir tanesi boğularak bu tarafa vuruyor. Baba çocuğa kalp masajı yapmaya başladı. Ben sesleri duydum. Döndüm baktım, Türkçe de konuşmuyorlar, Suriyelilermiş. Ne oldu diyorum bir şeyler söylüyor ama ben anlamadım. 2 çocuk daha var, dedi. Buraları aradım taradım, buralarda göremedim. 112'yi aradım, itfaiye, arama kurtarma zamanında geldi. Ancak çocuk hayatını kaybetmişti. Diğerlerini de arama kurtarma ekipleri çıkardı.“ dedi.(İHA)

Karadeniz patlayacak, Zonguldak yok olacak! Karadeniz patlayacak, Zonguldak yok olacak!

2023-07-17_00-30-18

Karadeniz’de can pazarı yaşandı; 2 çocuk boğuldu, 1 kayıp Karadeniz’de can pazarı yaşandı; 2 çocuk boğuldu, 1 kayıp

2023-07-17_00-29-20

Karı koca arasına giren kayınpeder, damadını döverek öldürdü! Karı koca arasına giren kayınpeder, damadını döverek öldürdü!

Annesi yanında öldüren genç kız: Silahı bırakması için yalvardım Annesi yanında öldüren genç kız: Silahı bırakması için yalvardım

Buzulun içine düşenleri arama kurtarma çalışmalarına ara verildi Buzulun içine düşenleri arama kurtarma çalışmalarına ara verildi

Vatandaşlar hazır olsun: Rekor geliyor! Vatandaşlar hazır olsun: Rekor geliyor!

Doğal Gaz'da yüzde 224 artış! Zam kapıda! Doğal Gaz'da yüzde 224 artış! Zam kapıda!

Alkollü şahıs yıkılan köprüde intihara kalkıştı Alkollü şahıs yıkılan köprüde intihara kalkıştı