Vatan Partisi Merkez Örgütlenme Bürosu Başkanı Savaş Oruç, GMİS Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir’i ziyaret etti.

Vatan Partisi Merkez Örgütlenme Bürosu Başkanı Savaş Oruç, İl Sekreteri Umut Ergin, İl Öncü Kadın Başkanı Birsen Ayaroğlu’nun Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir’i ziyaret etti.

Vatan Partisi Örgütlenme Bürosu Başkanı Savaş Oruç, partilerinin Genel Başkanı Doğu Perinçek’in 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi için aday olacağını belirterek, “Doğu beyin Cumhurbaşkanlığı’na aday olabilmesi için 100 bin imza gerekiyor. Bu nedenle 22-27 Mart tarihleri arasında bir imza kampanyası düzenleyeceğiz. Destek bekliyoruz” dedi.

Tayfun Demir de “Özelleştirme girişimlerine karşı verdiğimiz mücadeleler başta olmak üzere her zaman yanımızda olan Doğu beyin Cumhurbaşkanlığı adaylığı için şahsım olarak, şahsım adına imza vereceğim. Demokrasinin güzelliği de, gereği de seçimlerdir. Vatan Partisi Genel Başkanı Sayın Doğu Perinçek’e Cumhurbaşkanlığı seçimi yolunda başarılar diliyorum” dedi. (Haber Merkezi)

Editör: Seçkin