Ucuz siyasi cevaplar vererek vakit kaybetmeyin!

DEVA Partisi Zonguldak İl ve Merkez ilçe Başkanlığı, Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri ve yöneticilerine “bizlere ucuz siyasi cevaplar vererek vakit kaybetmeyin, giyin çizmeleri sokağa çıkın” çağrısında bulundu.

Ucuz siyasi cevaplar vererek vakit kaybetmeyin!
18 Ocak 2021 Pazartesi 15:18

DEVA Partisi Zonguldak İl ve Merkez ilçe Başkanlığı, Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri ve yöneticilerine “bizlere ucuz siyasi cevaplar vererek vakit kaybetmeyin, giyin çizmeleri sokağa çıkın” çağrısında bulundu.

DEVA Partisi Zonguldak İl ve Merkez ilçe Başkanlığı yaptığı yazılı açıklamada Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri ve yöneticilerine seslenerek, “Bilinmesi gerekmektedir ki, oluşan sorunları dile getirmek bizim görevimiz olmakla beraber halkın sorunlarına çare bulmak sizin görevinizdir” denildi.

DEVA Partisi Zonguldak İl ve Merkez ilçe Başkanlığının yaptığı yazılı açıklamaya şöyle devam etti:

TÜM EMEKÇİ KARDEŞLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

“2021 yılının ilk ayında üstüne bastıra bastıra dikkat edin geliyor denmesine karşılık yağış sonucunda yaşanılan ve halkı mağdur eden sonuçlarla ne yazık ki karşılaşmış bulunmaktayız. Yaşanan koşullar dolayısıyla elektrik, su, internet, taşıma sorunu, kapanan yollardan dolayı ulaşım sorunu, gördüğümüz ve dile getirdiğimiz başlıca konular. Koşulların bu sonuçları doğurması ve doğan bu sonuçlar neticesinde canlarını dişlerine takarak çalışan tüm emekçi kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.

KAR YAĞSADA FOTOĞRAF ÇEKTİRSEK DİYE DÜŞÜNEN VEKİLLER!

Ancak, altyapısı olmayan şehirde altyapısı hazırlanmamış olan çalışmaların beyhude olduğunu da çok net bir biçimde görüyoruz. Kar yağsa da güzel bir fotoğraf çektirsek diye düşünen vekiller, keşke daha öncesinde herhangi bir doğa olayı durumunda ne gibi sorunlarla karşılaşırız diye düşünüp önlem almış olsalar ya da sistematik bir şekilde  tüm müdürlüklerle ortak çalışabilen bir yönetim anlayışı, iş bulma kurumu gibi çalışacağına şehri yönetecek işinin ehli bir iktidar partisi yönetimi olsaydı, inanın bizler onları rahatsız eden bu cümleleri sarf etmez aksine yaptıkları çalışmaları ayakta alkışlardık. Klasik savunma metodu olan ‘çalışmalar belli bir kesimi rahatsız ediyor’ cümlesi, süregelen ötekileştirmenin kendilerine sağladıkları siyasi arenadaki koltuklarının ne kadar boş olduğunu tekrar göz önüne sermekte.

HESABI BİZLERE DEĞİL VATANDAŞLARA VERECEKSİNİZ

Bilinmesi gerekmektedir ki, oluşan sorunları dile getirmek bizim görevimiz olmakla beraber halkın sorunlarına çare bulmak sizin görevinizdir. Atlanılan önemli noktaların hatasını başka kurumlara ya da durumlara atmak çözüm değil kaçıştır. Halkın iradesiyle göreve gelmiş olmanız, hatırlatırız ki! Hiç kimseyi ayırmadan halka hizmet etmeniz gereğini doğurmaktadır.  Sadece gerçekleri söylediğimiz için bizleri ötekileştirmeye çalışıp basit siyasi kelimelerle savunma yapmanız dahi bu halka hizmet etme aşkımızı körüklemektedir. Hesabı bizlere değil, evlerinde üşüyen insanlara, elektrik sorunlu eğitiminden geri kalmış geleceğimiz olan gençlere ve çocuklara, Evine ekmek götürebilmek için sabah kar yağışının altında ulaşım aracı bulamadığından dolayı yürüyerek işe giden vatandaşa vereceğiniz için lütfen bizlere ucuz siyasi cevaplar vererek vakit kaybetmeyin. Giyin çizmeleri sokağa çıkın.” Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.