Şehir merkezinde tur attı! Şehir merkezinde tur attı!

Kastamonu Haber –  Kastamonu'nun Daday ilçesinde, orman yangınına müdahale ettikten sonra dönüşe geçen arazözün altında kalarak hayatını kaybeden motosiklet sürücüsü, toprağa verildi.

Edinilen bilgiye göre, Daday’da ormanlık alanda çıkan yangına müdahale ettikten sonra dönüşe geçen Daday Orman İşletme Müdürlüğüne ait arazöz ile Hasan Yıldız idaresindeki motosiklet çarpıştı. Daday’a bağlı Hasanağa köyü mevkiinde yaşanan kazada motosiklet sürücüsü Hasan Yıldız, arazözün altında kalarak ağır yaralandı. Yıldız, kaldırıldığı hastanede yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Daday’da uzun yıllar televizyon tamirciliği yapan Hasan Yıldız’ın cenazesi, yapılan otopsinin ardından öğle namazını müteakip Merkez Kolukaraoğlu Camii'nde kılınan cenaze namazı sonrasında Hasanağa köyündeki aile kabristanında gözyaşları arasında toprağa verildi. İHA

AW059570_03

AW059570_02

AW059570_01

Müstehcen görüntülerle şantaj yaptılar! Müstehcen görüntülerle şantaj yaptılar!

Kedi, iki köpeğe kafa tuttu! O anlar kamerada Kedi, iki köpeğe kafa tuttu! O anlar kamerada

Çocuk yurdunda vahşet! 8 yaşındaki Umut güldüğü için darp edildi! Çocuk yurdunda vahşet! 8 yaşındaki Umut güldüğü için darp edildi!

SGK sinekten yağ çıkarma peşinde SGK sinekten yağ çıkarma peşinde

Kışlık ihtiyacı için Zonguldak’a gelmişti… O yolculuk sonları oldu Kışlık ihtiyacı için Zonguldak’a gelmişti… O yolculuk sonları oldu

Zonguldak’ta ilginç olay! Hem araba çarptı, hem darp edildi Zonguldak’ta ilginç olay! Hem araba çarptı, hem darp edildi

Trafik kazasında, 1 memur öldü, 1'i doktor 3 sağlıkçı yaralandı! Trafik kazasında, 1 memur öldü, 1'i doktor 3 sağlıkçı yaralandı!

75 yıllık hayat, bir çarpışmada son buldu! 75 yıllık hayat, bir çarpışmada son buldu!

4 çocuğa cinsel saldırıda bulundu! 4 çocuğa cinsel saldırıda bulundu!

Meral Akşener’den depremzede vatandaşa dava şoku! Meral Akşener’den depremzede vatandaşa dava şoku!