Koronavirüs tedbirlerini kararlı bir şekilde sürdürüyoruz

Zonguldak’ın Devrek İlçe Kaymakamı Ümit Altay yaptığı açıklamada, “Koronavirüs tedbirlerini kararlı bir şekilde sürdürüyoruz” dedi.

Koronavirüs tedbirlerini kararlı bir şekilde sürdürüyoruz
17 Kasım 2020 Salı 12:26

Altay açıklamasında, “Çin’de ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyayı saran koronavirüs salgınına karşı ülke genelinde mücadelenin tüm alanlarda başarıyla sürdürülebilmesi için Devletimiz tarafından bugüne kadar alınan önlemler ile bundan sonra alınacak tedbirlerin dikkatle takip edilerek eksiksiz yerine getirilmesi hastalığın yayılmasının önlenmesi bakımından büyük önem arz etmektedir” diyerek şunları söyledi:

“Alınan tedbirler çerçevesinde mücadeleyi bundan sonra titiz ve kararlı bir şekilde yürütmek amacıyla herkesin bu kararlara uymasını istiyoruz. Hükümet konağı ile diğer binalarda hijyen tedbirleri alınıyor. Servis araçları dezenfekte ediliyor.  Tüm vatandaşlarımızın bireysel temizlik, hijyen konusunda gerekli tedbirleri almalılar.  İlçemizde bulunan kahvehane, kafeterya, içkili yerler vb. umuma açık yerlerin dezenfekte olmasının sağlanması gerekiyor. Halkımızın sağlığının korunması ve kamu esenliğinin sağlanması için yukarıda belirtilen tedbirlerin biran önce hayata geçirilmesi, herhangi bir aksaklığa mahal verilmemesi sayın halkımıza önemle duyurulur” (Ahmet ÇİMEN-DEVREK)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.