Zonguldak’ı yasa boğan ölüm! Minik Talha hayatını kaybetti! Zonguldak’ı yasa boğan ölüm! Minik Talha hayatını kaybetti!

Kocaeli'de Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli 54 yaşındaki hemşire, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kanser kayıt biriminde hemşire olarak çalışan Güldane Sancak, hastalığı sebebiyle aylardır tedavi görüyordu. Kocaeli Şehir Hastanesi'nde tedavi gören Sancak, yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Evli ve 2 çocuk annesi Güldane Sancak'ın cenazesi bugün Derince Çenedağ Mahallesi İmam Hüseyin Cemevinde alınarak, Derince Şehitler Mezarlığında defnedilecek.
Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinden yapılan açıklamada, "Güldane Sancak’ın vefatı, ailesini, meslektaşlarını ve hastane personelini derin bir üzüntüye boğdu. Kendisi, hastanede önemli bir rol üstlenen sağlık profesyoneli olarak tanınıyordu. Sancak’ın ani kaybı, hastane personeli ve hastane halkı arasında büyük bir boşluğa neden oldu" denildi. (İHA)

Annenin en zor anı! Oğlunun cansız bedeni ile karşılaştı Annenin en zor anı! Oğlunun cansız bedeni ile karşılaştı

Komşusu 12 yaşındaki kız çocuğuna 3 yıl cinsel istismarda bulundu Komşusu 12 yaşındaki kız çocuğuna 3 yıl cinsel istismarda bulundu

guldane

Zonguldak’ta baba-oğul kavgası! Yüzlerce kişinin içinde kan aktı! Zonguldak’ta baba-oğul kavgası! Yüzlerce kişinin içinde kan aktı!

Sağlıkta cinayet Zonguldak’a sıçradı! Sağlıkta cinayet Zonguldak’a sıçradı!

Zonguldak Fevkani Köprüsü yıkımında her gün yeni bir olay! Zonguldak Fevkani Köprüsü yıkımında her gün yeni bir olay!

Teknik direktör taciz iddiasıyla tutuklandı! Teknik direktör taciz iddiasıyla tutuklandı!

Lisede iğrenç olay! Temizlik görevlisi kızlar tuvaletine… Lisede iğrenç olay! Temizlik görevlisi kızlar tuvaletine…