Zonguldak Haber – Zonguldak'ın Ereğli ilçesine gelen yerli ve milli araç Togg ilgi odağı oldu. Aracı gören fotoğraf çektirme yarışına girdi.

Zonguldak Belediye Başkanlığı makamı için sipariş verilen yerli ve milli araç Togg, dün ilk mesaisine başladı. Araç vatandaşların yakından görüp inceleyebilmesi için Kdz. Ereğli ilçesine getirildi.

Aracı gören vatandaşlar telefonlarına sarılarak hatıra fotoğrafı çekti. Bazı vatandaşlar da aracın içine binerek iç aksamı yakından inceledi.

Bisikletle Karadeniz Ereğli'yi keşfedecekler Bisikletle Karadeniz Ereğli'yi keşfedecekler

Direksiyon koltuğuna oturan AK Parti 28. dönem Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, "Türkiye'nin yerli ve milli aracı burada. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde hep öncelikleri yapıyoruz. Bundan sonra da çok daha güzel araçlar inşallah Türkiye gündemine girecek. Togg'un direksiyonuna oturduk. Gerçekten son derece modern bir araç. Allah razı olsun yapanlardan" dedi. İHA

AW898552_03

AW898552_04

AW898552_01

Muammer Avcı: 14 tünelde 5 bin 560 metre açılmış alan var Muammer Avcı: 14 tünelde 5 bin 560 metre açılmış alan var

Birinci Amatör Küme’ye son bilet! Çaycumagücü mü, Filyos Ateş mi? Birinci Amatör Küme’ye son bilet! Çaycumagücü mü, Filyos Ateş mi?

Şüpheli şahsın üzerinde uyuşturucu yakalandı, gözaltına alındı! Şüpheli şahsın üzerinde uyuşturucu yakalandı, gözaltına alındı!

Asgari ücretli için önemli açıklama: “Vacip değil” Asgari ücretli için önemli açıklama: “Vacip değil”

Editör: Virda Şahin