300 bin lira para cezası kesilen fenomen: “Babam bile bana güvenmiyor” 300 bin lira para cezası kesilen fenomen: “Babam bile bana güvenmiyor”

Manisa Haber - Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde yaşayan anne Sebahat Bakay, kızı Down sendromlu Sibel Bakay'ın gelinlik hayalini gerçekleştirmek için özel bir düğün organizasyonu düzenledi. 36 yaşındaki Sibel Bakay için düzenlenen organizasyona, komşuları ve yakınları da katıldı.

İlçedeki bir düğün salonunda gerçekleşen organizasyonda, gelinlik giyen Sibel Bakay, orkestra eşliğinde dans ederek hayatının en mutlu anlarını yaşadı. Düğünde ayrıca davetliler, gelinliğiyle dans eden Sibel Bakay'a para taktı ve bu özel gününü paylaştı.

Kadın cinayeti! Dini nikahlı eşini bıçaklayarak öldürdü Kadın cinayeti! Dini nikahlı eşini bıçaklayarak öldürdü

 

Alkollü sürücüden basın mensubuna hakaret ve tehdit! Alkollü sürücüden basın mensubuna hakaret ve tehdit!

Organizasyonun arkasındaki sevgi dolu anne Sebahat Bakay, 2018 yılında hayatını kaybeden eşinin en büyük hayalinin kızını gelinlikle görmek olduğunu dile getirdi. Ancak eşi bu anı yaşamadan vefat ettiği için içi buruk kalan anne, kızı Sibel'in hayalini gerçekleştirmek için harekete geçti.

Anne Bakay, gelinlik giyme hayalini gerçekleştiren kızı Sibel için özenle hazırlanan gelin arabasıyla ilçe sokaklarında tur attı. Düğün boyunca Sibel, kardeşi Umut ile birlikte dans etti ve akrabalarıyla birlikte keyifli oyunlar oynadı.

Hakkı Güney yoğun bakıma alındı Hakkı Güney yoğun bakıma alındı

Sebahat Bakay, düzenledikleri organizasyonun hem zor hem de keyifli olduğunu ifade ederek, kızının dileğini gerçekleştirmek için mutlu bir çaba sarf ettiklerini belirtti. Kızının "Anne ben gelin olacağım ama senle beraber oynayacağım" sözlerine sık sık gülerek anlatan Bakay, duygusal anlar yaşadıklarını dile getirdi.

Bu özel düğün organizasyonu, bir anne ve kızının sevgi dolu hikayesini ve hayallerini gerçekleştirmek için harcadıkları çabayı yansıtırken, etrafındaki sevgi dolu insanların desteğiyle Sibel'in hayatına unutulmaz bir anı daha eklemiş oldu. İHA

Pişkin dolandırıcıdan akıl almaz sözler! Pişkin dolandırıcıdan akıl almaz sözler!

AW939881_07

AW939881_05

AW939881_06

AW939881_04

AW939881_03

AW939881_02