Paul Atreides, Arrakis gezegeni için mücadele etmeye devam etmektedir. Bir yandan Fremen halkının liderliği ele alıyor. Paul, Harkonnenailesi tarafından yapılan saldırıdan sonra kurtulmayı başarıyor. Bu olay sonrasında Fremenlerle birlikte yaşamaya başlıyor. Fremenlerpaul'un liderliğine inandığı için bu izlere ilerlemeye devam ediyorlar. Paul aynı zamanda Freeman halkı tarafından Mesih olarak kabul ediliyor. Galaxy’de eşitliğin ve adaletin sağlanacağına inanan halk Paul’ün peşinde gitmeye devam eder.

Orijinal kitaptan uyarlama olarak devam eden çöl gezegeni 2 filmi burada da heyecanlı sahneleri ile karşımıza çıkıyor. Başarılı oyuncu kadrosu dikkat çeken konusu ve aynı heyecanın ikinci filmde de devam etmesi nedeniylevizyon tarihi herkes tarafından merakla beklenmektedir.

DUNA ÇÖL GEZEGENİ

Çöl Gezegeni İki Filminin Oyuncuları

Çöl gezegeni 2 filmi pek çok başarılı oyuncu ile yeniden vizyona giriş yapıyor.

“Batı Karadeniz edebiyat topluluğu” oluşturulacak “Batı Karadeniz edebiyat topluluğu” oluşturulacak

TimothéeChalamet – Paul Atreides, ZendayaColeman – Chani, Rebecca Ferguson – Leydi Jessica Atreides, JavierBardem – Stilgar, StellanSkarsgård – Baron Vladimir Harkonnen, JasonMomoa – Duncan Idaho, FlorencePugh – Prenses IrulanCorrino, Austin Butler – Feyd-RauthaHarkonnen, Josh Brolin ise GurneyHalleck  rollerinde yer alarak başarılı filme imza atıyor.

Oyuncuların her biri tüm dünya çapında tanınan bilinen ve sevilen aktörlerden ve aktrislerden oluşuyor.

Çöl Gezegeni İki Filminin Konusu

Çöl gene gezegeni 2 filmi dikkat çeken konusu ile izleyicilerle buluşturulmaya hazırlanıyor.

Çöl gezegeni 2 filmi ilk filmin devamı niteliğinde çekilmiştir. Aynı gezegenin içerisinde yer alan kişiler burada da mücadelesini sürdürüyor.

Fantastik Bir film olan Dune Çöl Gezegeni Bölüm İki, gezegen içerisinde yaşanan maceraları farklı liderlerin birbiriyle olan savaşını konu alıyor. Aynı zamanda kitap uyarlaması olan film 1 serinin devamı niteliğinde sunuluyor.

Klasik filmin dışında olan çöl gezegeni aksiyon ve macera dolu bir film olduğu için de çekildiği her an pek çok heyecanı bir arada sunmaktadır. Sahneleri için kullanılan özel efektler ve gerçekçi görüntüsü ile konusu da aynı şekilde ilgi çekicidir. Fantastik macera severler tarafından dikkat çeken bir içerikte çekilmiştir. Özellikle daha önceki kitap serisini okuyan kişiler çöl gezegeni filmini merakla bekliyor.

Halkın liderliğinde olan Paul, mücadelesini bir yandan sürdürürken bir yandan farklı kişilerle yapılan savaşları konu alıyor.

DUNA ÇÖL GEZEGENİ-2

Filmde özellikle Paul’ün liderliğindeki halkın adalete kavuşup kavuşmayacağı izleyici tarafından merak ediliyor. Filmin başından itibaren verilen pek çok ipucundan yola çıkarak, liderliğin nasıl sonlanacağı seyirci tarafından heyecanla bekleniyor. Ayrıca filmde savaşlarla mücadelelerle alakalı yapılan sahne çekimleri de oldukça heyecanlı bir şekilde sunulmaktadır. 

Tüm gezegenler imparatorlara bağlı şekilde yemin etmiş bir şekilde hizmet verirken halk bu durumdan bıkmış ve eşitliğin, adaletin sağlanmasını istemektedir. Bu yüzden de özellikle Paul’ün savaşı ve onun Mesih olarak görülmesi halk üzerinde büyük bir etki sağlar. Tüm gezegenlerde eşitliğin sağlanması ve adaletin sağlanması adına Paul uğraş vermektedir.Bütün uğraşlarına halk da dahil olduğu için toplum olarak bir savaş verilmektedir.Bu uğraşların sonucunda mücadeleyi kazanıp kazanmayacağı izleyiciler tarafından merakla beklenmektedir.

Mart ayında vizyona girecek olan film ilk hikayenin devam etmesi açısından seyirciler tarafından heyecanla bekleniyor. Aynı konunun devamı niteliğinde olan bu ne filmi farklı oyuncularla da yoluna devam ediyor. İlk serideki başarıyı yakalayıp yakalamayacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Editör: Muhammet