Okey masası kurarak, yolu kapattılar! Okey masası kurarak, yolu kapattılar!

Adliyenin taşınma konusu yılan hikayesine döndü Adliyenin taşınma konusu yılan hikayesine döndü

AW077181_02

Bolu Haber – Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, "Geri dönüşümün önünde bir engel görünmüyor. Yani artık yüzde 99 itibarıyla Cumhuriyet Halk Partisi'ne geri döneceğim diyebilirim" dedi.
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 12 Kasım Deprem Anıtı Müzesi binasının tanıtımı için gazetecilerle bir araya geldi. Başkan Tanju Özcan, 7 milyon 261 bin liraya mal olan deprem anıtı müzesinin iç dizaynı ve tasarımı hakkında basın mensuplarına bilgiler verdi. 24 Kasım Cuma günü açılması beklenen anıtın tanıtımının ardından Başkan Özcan, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

AW077181_03
"CUMHURİYET HALK PARTİSİ'NE GERİ DÖNECEĞİM DİYEBİLİRİM"
Partiye geri dönüşünde herhangi bir engel olmadığını dile getiren Başkan Tanju Özcan, "Sayın Genel Başkanımızla görüştük. Biliyorsunuz, Sayın Kılıçdaroğlu görevde kaldığı sürece Cumhuriyet Halk Partisi'ne davet edilsem de dönmeyeceğimi söylemiştim. Çünkü derin fikir ayrılıklarımız vardı. Yeni Genel Başkanımızla birlikte bir değişim oldu Cumhuriyet Halk Partisi'nde. O yüzden ben de talep edilmesi halinde veya ‘Buyur gel’ denilmesi halinde döneceğimi ifade etmiştim. Dün itibariyle il başkanımıza dönüş ilgili dilekçemi verdim. O da genel merkeze götürdü. Yani şu anda ben tüzüğün aradığı şekilde talep ettim geri dönmeyi. Zannediyorum parti meclisine sevk edilecek önümüzdeki hafta. Orada da bir oylama yapılacak. Dönüşümüz için karar verirse parti meclisimiz. Sadece genel başkanımızın isteğiyle olmuyor. Geri dönüşümün önünde bir engel görünmüyor. Yani artık yüzde 99 itibarıyla Cumhuriyet Halk Partisi'ne geri döneceğim diyebilirim" diye konuştu.
"MUHARREM İNCE’NİN DÖNMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM"
Muharrem İnce’nin de CHP’ye dönmesi gerektiğini ifade eden Özcan, "Sayın İnce ile dün telefonla görüştük. Çünkü onun partisinin İl Başkanı Bolu'ya gelmişti. O geldiğinde telefonla Muharrem İnce'yi aradık. ‘Yeni süreç senin için de hayırlı olsun’ dedi ama hani dönüp dönmeyeceği konusunda net bir şey konuşmadık. Muharrem İnce’nin dönmesi gerektiğini düşünüyorum. Özgür başkanımızın, sayın Genel Başkanımızın güzel bir tabiri oldu o, ‘baba evine’ dönmek. Cumhuriyet Halk Partisi nasıl benim baba evimse, nasıl Özgür Özel'in baba eviyse en az bizim kadar Muharrem İnce'nin de baba evi. Artık ayrı gayrı olmaması lazım. Ayrı parti kurarak Türkiye'de sonuç almanın da çok kolay olmadığını, Sayın Muharrem İnce gibi tecrübeli bir siyasetçi de görmüştür. Muharrem İnce de dönerse partiye sevinirim" diye konuştu. İHA

Otomobil devrildi, iki kişi hayatını kaybetti! Otomobil devrildi, iki kişi hayatını kaybetti!

60 yaşındaki kadın 7.kattan düştü! 60 yaşındaki kadın 7.kattan düştü!

Otomobil hurdaya döndü, sürücü hayatını kaybetti! Otomobil hurdaya döndü, sürücü hayatını kaybetti!

Filipinli Mıchael, islamın kucağına sığındı Filipinli Mıchael, islamın kucağına sığındı

Köpeğiyle birlikte karşıya geçerken ikisi de hayatını kaybetti! Köpeğiyle birlikte karşıya geçerken ikisi de hayatını kaybetti!

Telefon çekmiyor mu? Adanalı vatandaştan şaşırtıcı çözüm! Telefon çekmiyor mu? Adanalı vatandaştan şaşırtıcı çözüm!

Ambulans istemedi, canından oldu! Ambulans istemedi, canından oldu!

Türk fındığına alternatif arayışı patladı: Ferrero, Avustralya'da pes etti! Türk fındığına alternatif arayışı patladı: Ferrero, Avustralya'da pes etti!

Ilgaz Dağı, beyazlığa bürünerek büyülüyor Ilgaz Dağı, beyazlığa bürünerek büyülüyor

Devlet hastanesi yanındaki binada yangın paniği Devlet hastanesi yanındaki binada yangın paniği

İş yerini açmaya gitti, kabusu yaşadı! İş yerini açmaya gitti, kabusu yaşadı!

Ters yönde inat edip, ölüme sürdüler! Ters yönde inat edip, ölüme sürdüler!

Sobalardan sızan tehlike! Sobalardan sızan tehlike!

Hamsi rüzgarı esti, fiyatlar şaha kalktı! Hamsi rüzgarı esti, fiyatlar şaha kalktı!

Sahil yolunda iğrenç olay! Bisikletli kadını taciz etti! Sahil yolunda iğrenç olay! Bisikletli kadını taciz etti!

Kastamonu kuyu kebabı, TRT programında tüm Türkiye ile buluşuyor! Kastamonu kuyu kebabı, TRT programında tüm Türkiye ile buluşuyor!

Alzheimer hastası Melehat Akar, zeytinlikte ölü bulundu! Alzheimer hastası Melehat Akar, zeytinlikte ölü bulundu!

Sulama kanalında kimliği belirsiz kadın cesedi bulundu! Sulama kanalında kimliği belirsiz kadın cesedi bulundu!

Karadenizliler kulağını çekerken, diğer iller koliyle sipariş ediyor! Karadenizliler kulağını çekerken, diğer iller koliyle sipariş ediyor!