AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Nejdet Tıskaoğlu, yerel sitelerde hakkında çıkan haberlere sosyal medya hesabından açıklama yaparak "iki yıl önce dostları ile oturduğu görüntüleri sakıncalı bir durummuş gibi servis edenlere tepki gösterdi.

CHP İl yönetimine sert eleştiri: “Hakkım haram, zıkkım olsun” CHP İl yönetimine sert eleştiri: “Hakkım haram, zıkkım olsun”

Tıskaoğlu, açıklamasında “Allah’a yeminler olsun ki; “Hem Liderime, Hem ülkeme, Hem de milletime olan sevdama yakışır bir mücadele örneği sergilemeye çalıştım. Bir an olsun yorulmadan, sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmamaya çalıştım. Nerede ise iki yıl kadar önce dostlarım ile birlikte oturup müzik eşliğinde türküler söylediğimiz görüntüleri sanki sakıncalı bir durummuş ve sanki yeni bir görüntüymüş havası oluşturarak kamuoyuna servis eden haysiyet cellatları ile mücadele ettik bir taraftan. Bazı haysiyet cellatları gibi masa başında viski şişeleri ile başarısız olmamız yönünde planlar yapanların hesaplarını başlarına çalmak içinde ne gerekiyorsa yaptım. Birileri bir çayın hesabını yapıp kendilerine son anda bahşedilen şeref ile şerefsizlik yapma derdinde iken, ben ise işimi gücümü, maddiyatımı, sağlığımı her şeyimi bir kenara bırakarak aslanlar gibi mücadele ettim.

Bu kutlu mücadeleyi kendi başıma yapmadım elbette. Bu kutlu mücadelede; İl başkanımız, ilçe başkanlarımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, belediye başkanlarımız, meclis üyelerimiz başta olmak üzere teşkilatımızın tüm kademeleri ile birlikte muazzam bir çalışma örneği sergilemeye çalıştık. Başta İl Başkanımız Mustafa Çağlayan olmak üzere teşkilatımızın her bir ferdine canı gönülden teşekkürlerimi iletiyorum. Şahsımın vekil seçilememiş olmasından ötürü bir üzgünlüğüm asla yoktur. Cumhurbaşkanımıza yoldaş olma onuruna sahip olduktan sonra bir insan başka ne isteyebilir ki? Cumhurbaşkanımız ile yol arkadaşı olma şerefini bahşeden yüce mevlaya hamd-ü senalar olsun. Bizlere bağrını açarak destek veren tüm hemşerilerimize ve yol arkadaşlarıma sonsuz minnettarım… DURMAK YOK.DOĞRU ADAM İLE YOLA DEVAM...” dedi. (Haber Merkezi)

Dün “Bıçakladı” yazıldı, bugün kol kola fotoğraf paylaştılar Dün “Bıçakladı” yazıldı, bugün kol kola fotoğraf paylaştılar
Süper Lig hakemi Zonguldak’ta fenalaştı! Hastaneye kaldırıldı! Süper Lig hakemi Zonguldak’ta fenalaştı! Hastaneye kaldırıldı!
Bir eşin çaresizliği: “Senin için uyuşturucu mu bulayım?” Bir eşin çaresizliği: “Senin için uyuşturucu mu bulayım?”
Zonguldak Gazipaşa caddesinde 4 kişi genç bir çocuğa saldırdı. Zonguldak Gazipaşa caddesinde 4 kişi genç bir çocuğa saldırdı.
Evleri soyup soğana çevirdiler! Jandarmadan hırsızlık çetesine darbe Evleri soyup soğana çevirdiler! Jandarmadan hırsızlık çetesine darbe