Zonguldak Haber – 5 Haziran Dünya Çevre gününde topladıkları atık pilleri Alaplı Belediyesine teslim eden Atatürk İlkokulu 1/A sınıfı öğrencilerine Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin dondurma ikram etti.

Zonguldak'ın Alaplı Belediyesi ‘Sıfır Atık' bilincinin yaygınlaştırılması ve çevrenin korunması amacıyla İlkokul öğrencilerine dağıttığı atık pil kutularını dolduran Atatürk İlkokulu 1/A sınıfı öğrencileri topladıkları atık pilleri 5 Haziran Dünya Çevre gününde Alaplı Belediyesine teslim etti.

Çevreye verdikleri önemden dolayı minik öğrencilere teşekkür eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, “Kullanım ömrünü tamamlamış ya da fiziksel olarak hasara uğramış pillerde bulunan kimyasal maddelerin toprağa ve suya karışmaması için okullara atık pil kutusu dağıtmıştık. Atatürk İlkokulu 1/A sınıfı öğretmeni Dilek Yurttaş ve öğrencileri 5 Haziran Dünya Çevre gününde topladıkları atık pilleri belediyemize teslim ettiler. Bizde öğrencilerimize çevreye olan duyarlılıklarından dolayı dondurma ikram ettik. Ben başta öğretmenimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi. İHA

AW907846_02

AW907846_01

Jandarma – TEMA işbirliği Jandarma – TEMA işbirliği

Zonguldak okullarında büyük tehlike!  Çocukları zehirliyorlar! Zonguldak okullarında büyük tehlike! Çocukları zehirliyorlar!

Zonguldak emniyeti Çatalağzı Belediyesi’nde Zonguldak emniyeti Çatalağzı Belediyesi’nde

Yaptığı bıçaklar çiviyi kesiyor Yaptığı bıçaklar çiviyi kesiyor

En Uygun Fiyatlarla PUBG UC Satın Al En Uygun Fiyatlarla PUBG UC Satın Al

Editör: Virda Şahin