Bahçelievler’de Cem Dereli Sesleri Bahçelievler’de Cem Dereli Sesleri

AK Parti Zonguldak Merkez ilçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek ve yönetimi, Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Mustafa Sarıoğlu'nu ziyaret etti.

Ziyarette Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı Mustafa Sarıoğlu, taleplerini içeren dosyayı Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek'e teslim etti.

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Mustafa Sarıoğlu ziyarette yaptığı konuşmada, "Tüm işçi emeklileri Derneği şubesi olarak, İntibak yasamızın çıkması yani taban asgari ücret olsun onun üzerine her emekli ödediği prim gün sayısına göre maaşlarımız düzenlensin. Sağlıkta kesilen katkı payları asgari seviyeye indirilsin biz çalışırken primi emekli olduğumuzda da rahat sağlık hizmeti alalım diye ödedik. Geçinebileceğimiz bir maaş alalım diye ödedik,Her iki dini bayramda verilen ikramiyeler en az 3000 TL olsun..1000 lira verirken kurban 1.000 liraydı şimdi ortak kurbana girilse yine 5.000 lira istiyorlar. Bizden oy isteyenler vatanını devletini bayrağını sevecek dış güçlerin, iç güçlerin uşağı olmayacak, PKK ile işbirliği yapmayacak, kuralımız budur

5-Köylünün emeklinin işçinin bilgisi görüşü alınmadan milletvekili adayı tepeden gönderilmesin. Gönderilirse bunun karşılığı toplumda olmaz" dedi.

AK Parti Merkez ilçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek'te dosyayı ilgili mercilere ulaştıracaklarını ifade etti. (Haber Merkezi)