Mersin Haber - Mersin’in Tarsus ilçesinde 14 yaşındaki kızdan 8 gündür haber alınamadığı belirtildi.

Alınan bilgiye göre, 25 Mayıs'ta ilçeye bağlı Barbaros Mahallesi'ndeki evinden markete çıkan 14 yaşında D.Ç.'den bir daha haber alınamadı. Aile yaptığı araştırmada bir sonuca ulaşamayınca durumu güvenlik güçlerine bildirip kayıp başvurusunda bulundu. 8 gündür kızından haber alamadığını belirten aile, çocuklarının bir an önce bulunmasını istedi.

Cinayet işledi! O anları da sosyal medyada paylaştı! Cinayet işledi! O anları da sosyal medyada paylaştı!

Kızının psikolojik sorunlarını olduğunu belirten baba Metin Çetin, “25 Mayıs günü kızım markete gidiyorum diye çıktı, bir daha dönmedi. En son üzerinde siyah renkli tişört, bordo renkli pantolon bulunuyor. Kızım 1.60 cm boylarında 40-50 kilo ağırlığındadır. Psikolojik sorunları vardır. Fakat ilaç tedavisini ret etmektedir. Kızım daha öncede gitti ama geldi. 8 gündür haber alamıyoruz” dedi.

Kızının okuma yazma bilmediğini ifade eden Çetin, görenlerin en yakın güvenlik birimine yada 112 ihbar hattına bildirilmesini istedi. İHA

AW903955_01

Büyük finale 3 gün kaldı! Yolun sonunda şampiyonluk var Büyük finale 3 gün kaldı! Yolun sonunda şampiyonluk var

En çok çocuklar sevindi En çok çocuklar sevindi

Amatör balıkçıların yüzü gülüyor Amatör balıkçıların yüzü gülüyor

Ölümcül hastalık Zonguldak'ta “Daha havalar ısınmadan bir kıpırdanma var” Ölümcül hastalık Zonguldak'ta “Daha havalar ısınmadan bir kıpırdanma var”