Zonguldak’ın Devrek ilçesinde bir otelde konaklayan şahıs, odada ölü olarak bulundu. Polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.

Devrek Belediyesinin borçları dev afişte Devrek Belediyesinin borçları dev afişte

Devrek Kıyıcı Otel'de konaklayan 62 yaşındaki Veli Gözlü odasında ölü olarak bulundu. İhbar üzerine otele giden Devrek İlçe Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Ekipleri otel odasında inceleme başlattı.

Yaklaşık 1 yıldır belirtilen otelde konakladığı öğrenilen 62 yaşındaki Veli Gözlü'den haber alınamayınca otel çalışanı durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine otele giden Devrek İlçe Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Ekipleri yaptıkları incelemede Veli Gözlü’nün hayatını kaybettiğini tespit etti.

Veli Gözlü'nün ölüm sebebinin araştırılması için cenazesi Devrek Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili ise soruşturma başlatıldı.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

WhatsApp-Image-2023-11-12-at-13.21.56

WhatsApp-Image-2023-11-12-at-13.26.39

WhatsApp-Image-2023-11-12-at-13.21.56-(1)

Zonguldak'ta cinayetin ardındaki şok iddialar! Her aşaması korkunç! Zonguldak'ta cinayetin ardındaki şok iddialar! Her aşaması korkunç!

Erdemir'de patlama! Erdemir'de patlama!

Deniz Yavuzyılmaz Enerji Bakanı! CHP’den “Gölge Kabineli” Yeni MYK! Deniz Yavuzyılmaz Enerji Bakanı! CHP’den “Gölge Kabineli” Yeni MYK!

Editör: Murat Barutçu