Zonguldak’ta da yetişiyor! 16 yaş altına kullanması yasak! Zonguldak’ta da yetişiyor! 16 yaş altına kullanması yasak!

Genç çifte büyük sürpriz salondakiler gözlerine inanmadı Genç çifte büyük sürpriz salondakiler gözlerine inanmadı

Meydana gelen olay sonrasında şahısları uyaran pansiyonda görevli Fen lisesi Kimya öğretmeni Haydar E, şüphelilerden M. N. (24) ve  Y. İ. A. (28) tarafından hayati tehlike arz etmeyecek şekilde darp edildi.
Olay yerine ivedi şekilde intikal eden İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından şüpheli 5 şahıs etkisiz hale getirilirken,  akabinde Karaelmas Polis Merkezi Amirliği'ne intikal ettirilerek gözaltına alındılar.
Şüpheli 5 şahıs, 30.05.2023 günü Adliyeye çıkartılan  mahkemeye sevk edilen M. N. (24), Y. İ. A. (28), R. C.  K. (19) isimli (3) şüpheli şahıstan, R. C. K. (19) adli kontrol kararıyla serbest bırakılmış, darp olayını gerçekleştiren M. N. (24) ve Y. İ. A. (28) isimli (2) şüpheli şahıs ise tutuklanarak cezaevine teslim edildiği öğrenildi.
İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “İlimizdeki eğitim ve öğretim hayatının güvenli bir şekilde sürdürülmesi için okul çevrelerinde sebepsiz yere bekleme yapan ve çevreye rahatsızlık veren şahıslara karşı her daim öğrenci ve öğretmenlerimizin yanında yer alarak hizmet etmeye tarafımızca devam edilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.(Haber Merkezi)

öğretmen darp (1)

öğretmen darp (2)

Editör: Muhammet