Gaziantep Haber - Gaziantep'te yabancı uyruklu bir şahıs, kayınbiraderini, boğazını kasap bıçağı ile keserek öldürdü. Olayın ardından kaçan katil zanlısının öldürdüğü kayın biraderinin eşiyle yasak aşk yaşadığı iddia edilirken, olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.

Olay, dün akşam saatlerine doğru Şahinbey ilçesi Mavikent Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, yabancı uyruklu Muhammed Mustafa (34) isimli şahıs, Türkiye'ye kaçak yollarla gelen kayınbiraderi Hassan El Melle'nin (23) eşi Dela Marravi (22) ile yasak aşk yaşamaya başladı. İlişkilerini rahat bir şekilde yaşamaya karar veren Muhammed Mustafa ile Dela Marravi, Hassan El Melle'yi öldürmek için plan yaptı. Daha sonrasında ise evde oldukları bir anda Muhammed Mustafa isimli şahıs, arkadan yanaştığı Hassan El Melle'nin boğazını kasap bıçağı ile kestikten sonra kaçtı.

KANLI ELBİSELERİYLE KAÇMAYA ÇALIŞIRKEN YAKALANDI

Balık için ağ attılar, 65 torba pirinç çıktı Balık için ağ attılar, 65 torba pirinç çıktı

Vahşi şekilde boğazı kesilen El Melle olay yerinde hayatını kaybederken, katil zanlısı Muhammed Mustafa ise bindiği 27 MA 7731 plakalı motosikleti ile Gaziantep'ten Kilis'e, oradan da Suriye'ye kaçmak için yola çıktı. Katil zanlısı, Kilis Küplüce Yol Kontrol Noktasında şüphe üzerine jandarma ekiplerince durduruldu. Yaşadığı panik ve kanlı kıyafetleri ile dikkat çeken katil zanlısı, yapılan sorgusunda cinayeti itiraf ederek gözaltına alındı. Daha sonra soruşturmayı derinleştiren jandarma ekipleri, çelişkili ifadeler veren maktul El Melle'nin eşi Dela Marravi'yi de şüpheli-tanık sıfatıyla gözaltına aldı.

KATİL ZANLISI İLE ÖLDÜRÜLEN ŞAHSIN KARISI GÖZALTINA ALINDI

Katil zanlısı ile şüpheli-tanık kadının jandarmadaki sorgularının sürdüğü öğrenilirken, vahşice öldürülen Hassan El Melle'nin cansız bedeni ise Gaziantep Adli Tıp Kurumunda tamamlanan işlemlerinin ardından morga kaldırıldı.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturmanın sürdüğü öğrenildi. İHA

AW909326_03

AW909326_04

AW909326_02

AW909326_01

Çevre Gününde Atık Gemisini Gezdiler Çevre Gününde Atık Gemisini Gezdiler

Feci kaza! Traktör ve ilaçlama makinesinin arasında sıkıştı! Feci kaza! Traktör ve ilaçlama makinesinin arasında sıkıştı!

Minikler eğlendi büyükler yarıştı Minikler eğlendi büyükler yarıştı

TEM'de feci kaza, 1 ölü 4 yaralı! TEM'de feci kaza, 1 ölü 4 yaralı!