Birinci Amatör Kümede, Merkez ve Ereğli grubundan sonra Çaycuma grubu da 2023-2024 sezonu heyecanına ortak oluyor. 8 takımdan oluşan grupta, sezonun ilk hafta maçları 11-12 Kasım tarihlerinde oynanacak. Bilindiği üzere Birinci Amatör Küme’de yeni futbol sezonu, ilk olarak 14 Ekim'de 13 takımlı Merkez grubunda başlamış, iki hafta sonra da 9 takımlı Ereğli grubu start almıştı. Bu iki grubun ardından Çaycuma grubunda da bu haftadan itibaren futbol heyecanı yaşanacak.

8 takımdan oluşan Çaycuma grubunda, Filyos Ateşspor, Saltukovaspor, Velioğlu Gelişimspor, Devrek Bastonspor, İstasyon Gemicilerspor, Perşembe Belediyespor, Filyos Sefercikspor ve Kayıkçılar Gençlerbirliği yer alıyor.

Çaycuma’da sezonun ilk hafta karşılaşmaları Filyos sahası ile Çaycuma sentetik zeminli sahada oynanacak. Bu iki sahada Filyos Ateşspor-Saltukovaspor, Velioğlu Gelişimspor-Devrek Bastonspor, İstasyon Gemicilerspor-Perşembe Belediyespor, Filyos Sefercikspor-Kayıkçılar Gençlerbirliği karşı karşıya gelecek.

MERKEZDE 5, EREĞLİ’DE 3. HAFTA OYNANACAK

4’üncü haftası geride kalan Merkez grubunda büyük bir yarış yaşanıyor. 4’te 4 yapan Ayiçispor 12 puanla lider unvana sahip. Lideri, 10 puanla Zonguldak Gençlergücü, 9’ar puanla Asmaspor ile Karamanspor, 8 puanla Terakkispor izliyor.

Grupta bu hafta Karaelmasspor-Asmaspor, Üzülmezspor-Zonguldak Gençlergücü,Tersanespor-Capeti Merkez Atölyesi, Karamanspor-Ayiçispor maçları oynanacak.

2’nci hafta maçlarının oynandığı Ereğli grubunda ilk 3 sıra, Zonguldak Ereğlispor, Ortacıspor ve Tepeören Gençlikspor şeklinde oluştu. Oynadığı iki maçı da kazanan Zonguldak Ereğlispor ilk sıranın sahibi. 4 puanlı Ortacı ikinci, 3’er puanlı Tepeören Gençlik, Sücüllü Yalıboyu ve Kandilli Belediyespor 3, 4 ve 5’inci sırayı paylaşıyor.

Ereğli grubunda bu hafta Kandilli Belediyespor-Ortacıspor, Tepeören Gençlikspor-Ereğli Demirspor, Bayatspor-Zonguldak Ereğlispor, Sücüllü Yalıboyuspor-Balıspor  karşı karşıya gelecek.

MERKEZ GRUBU

11 KASIM CUMARTESİ

Saat 13.00 Fener sahası: Karaelmasspor-Asmaspor

Sat 15.00 Fener sahası: Üzülmezspor-Zonguldak Gençlergücü

12 KASIM PAZAR

Saat 12.30 Fener sahası: Tersanespor-Capeti Merkez Atölyesi

Saat 14.30 Fener sahası: Karamanspor-Ayiçispor

Başkan Cesur patladı! “Bir değil, iki değil. Hakkımızı helal etmiyoruz...” Başkan Cesur patladı! “Bir değil, iki değil. Hakkımızı helal etmiyoruz...”

Saat 14.00 Karadon sahası: Karadonspor-Göbüspor

Saat 14.00 Çatalağzı Ümit Saka sahası: Çatalağzı Demirspor-Terakkispor

ÇAYCUMA GRUBU

11 KASIM CUMARTESİ

Saat 14.00 Filyos sahası: Filyos Ateşspor-Saltukovaspor

12 KASIM PAZAR

Saat 13.00 Çaycuma sentetik: Velioğlu Gelişimspor-Devrek Bastonspor

Saat 15.00 Çaycuma sentetik: İstasyon Gemicilerspor-Perşembe Belediyespor

Saat 14.00 Filyos sahası: Filyos Sefercikspor-Kayıkçılar Gençlerbirliği

EREĞLİ GRUBU

11 KASIM CUMARTESİ

Saat 13.00 Kandilli sahası: Kandilli Belediyespor-Ortacıspor

Saat 17.00 Şehit Vefa Karakurdu Beyçayırı Stadı: Tepeören Gençlikspor-Ereğli Demirspor

12 KASIM PAZAR

Saat 14.00 Alaplı İlçe Stadı: Bayatspor-Zonguldak Ereğlispor

Saat 17.00 Şehit Vefa Karakurdu Beyçayırı Stadı: Sücüllü Yalıboyuspor-Balıspor

SPOR SERVİSİ

merkez-4ereğli-2