Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından bir ayağı Zonguldak’ta düzenlenecEK U15 Türkiye Şampiyonası ikinci kademe müsabakalarının fikstür kurası çekildi.

6 Temmuz Perşembe (yarın) başlayıp 9 Temmuz Pazar günü sona erecek ikinci kademe müsabakalarında, İstanbul’dan Bağlarbaşıspor ile Dolayobaspor, Bursa’dan Dikkaldırımspor ile Orhangazispor, Kocaeli’den Gebzespor, Tekiğdağ’dan Çorlu Belediyespor FK mücadele edecek.

GRUPLAR VE EŞLEŞMELER BELLİ OLDU

Zonguldaklılar’a 4 gün boyunca futbol heyecanı yaşatacak Türkiye Şampiyonası’nın fikstür kurası çekildi.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) toplantı salonunda, ASKF Başkanı Kemal Demir ve Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç’un başkanlık yaptığı kura çekimine, Gençlik Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, Spor Şube Müdür vekili Emre Bakırcık, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Bülent Tuna, İl Hakem Kurulu üyeleri Erol Demir ve Mustafa Dalman, TFFHGD yönetim kurulu üyesi Osman Özdemir ve kulüp temsilcileri katıldı.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (ASKF) Kemal Demir, şampiyonaya katılan tüm takımlara başarı dileğinde bulunurken, maçların fair-play ve centilmence geçmesi istedi.

Dilek ve temennilerin ardından çekilen kura neticesinde 4 gün sürecek ikinci kademe müsabakalarının fikstürü belli oldu.

Çekilen kurada, A grubunu Gebzespor, Dolayobaspor, Orhangazispor oluşturdu. B grubunda ise, Çorlu Belediyespor, Bağlarbaşıspor ve Dikkaldırımspor yer aldı.

Yarın Fener sahasında oynanacak ilk gün maçlarının programı şöyle:

Kilimli Belediyespor’dan dev proje... Milli seviyeye kadar yükselecekler Kilimli Belediyespor’dan dev proje... Milli seviyeye kadar yükselecekler

A GRUBU

Orhangazispor, Gebzespor, Dolayobaspor

İLK GÜN: Saat 18.00 Fener sahası: Orhangazispor-Gebzespor, Dolayobaspor (BAY)

B GRUBU

Dikkaldırımspor, Çorlu Belediye Spor FK, Bağlarbaşıspor

İLK GÜN: Saat 16.00 Fener sahası: Dikkaldırımspor, Çorlu Belediye Spor FK, Bağlarbaşıspor (BAY)

HABER / Hüseyin EKİNCİ

Editör: Hüseyin EKİNCİ