BEÜ Hastane yönetimi  30. Expomed Eurasia’ya  katıldı BEÜ Hastane yönetimi 30. Expomed Eurasia’ya katıldı

Zonguldak’ta Sude Veteriner Kliniği açılışı törenle gerçekleştirildi.

Kozlu ilçesi Kavaklık mevkisinde açılışı gerçekleştirilen ve işletmeciliğini Veteriner Hekim Zeynep Sude Ovacıkaşı’nın yaptığı veteriner kliniğin açılışına sevimli dostlar da katıldı.

Zonguldak’a yeni bir hizmet kazandırmanın gururunu yaşadıklarını belirten Veteriner Hekim Zeynep Sude Ovacıkaşı, “Burada kedi ve köpekler üzerine gerekli olan her türlü ihtiyacı, mama, aksesuar, kozmetik bakım ürünleri, evde bakım ihtiyaçları olan her türlü ürünlerin satışını yapacağız. Hekimlik olarak da dahiliye, cerrahi, doğum gibi aklınıza gelebilecek bütün hizmetleri vereceğiz. Yardımcı personellerimiz ve teknikerimizle kemik bir kadromuz var. Kliniğimiz son teknoloji ürünlerle donatılmış olarak Zonguldak halkına hizmet verecek. Hayvanlar bizim dostlarımız ve onları burada en iyi şekilde tedavi ederek yuvalarına mutlu ve huzurlu dönmeleri için çalışacağız. Uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte halkımızın hizmetindeyiz. Açılışımıza katılan, bizleri bu güzel günde yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Kliniğin açılışını Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya ile birlikte Veteriner Hekim Zeynep Sude Ovacıkaşı birlikte gerçekleştirdi. Davetliler açılışın ardından hayırlı olun dileklerini iletirken sevimli dostlar da ilk muayenelerini oldu. (Haber Merkezi)