Serdal Acar, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’yi ziyaret etti

Büyük Birlik Partisi Zonguldak İl Başkanı Serdal Acar beraberinde il yönetimi, merkez ilçe ve ilçe başkanları ile birlikte Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’yi ziyaret etti.

Serdal Acar, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’yi ziyaret etti
04 Eylül 2021 Cumartesi 14:00

BBP İl Başkanı Serdal Acar ziyaret ile ilgili açıklamasında, yeni atanacak ilçe başkanlarının yetkilendirilmelerinin yapıldığın söyleyerek, “Göreve geldiğimiz günden itibaren bugüne kadar partiye 1500 yeni üyenin isimlerini takdim ettik yıl sonuna kadar bu sayı 5 bin olacak.

Önümüzdeki genel seçimlerde en az 1 milletvekili hedeflediklerini genel başkanımıza ileterek sözünü verdik. Ayrıca Zonguldak’taki tüm ilçe ve belde başkanlarımızın ve teşkilatlarımızın hazırlanılıp tamamlandı. Önümüzdeki günlerde kamuoyuna teker teker açıklayacağız” dedi.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ziyaretten duyduğunu memnuniyeti dile getirerek, İl Başkanı Serdal Acar’a güvenlerinin tam olduğunu çalışmalarından büyük memnuniyet duyduğunu ve her zaman yanlarında olduklarını ve Zonguldak’ın Büyük Birlik Partisi için çok önemli olduğunu Zonguldak’lı hemşehrilerine selamlarını iletti.

Ziyarette, BBP İl Başkanı Serdal Acar, Genel Başkanı Mustafa Destici’ye madenci heykeli takdim etti. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.