Kardemir şirketi, istihdam edilmek üzere ilk etapta 300 mavi yaka personel alımı yapacak. Bu alımın nasıl gerçekleştirileceği konusunda yapılan açıklamaya göre, adayların uygunluk kriterlerine göre seçilmesi amacıyla 14 Ağustos Pazartesi günü saat 10:00'da Karabük Yeni Mahalle Kapalı Spor Salonu'nda noter huzurunda kura çekileceği belirtildi.

Açıklamada ayrıca, ilana uygun adayların kura çekimi için davet edileceği ve bu davetlerin SMS yoluyla iletilerek bilgilendirme yapılacağı ifade edildi. Bu yöntemle adaylar arasından uygun adayların belirlenmesi ve adil bir seçim süreci sağlanması hedefleniyor.

Kardemir'in bu açıklaması, istihdam sürecinin şeffaf ve adil bir şekilde yürütüleceği vurgusuyla dikkat çekti.

Yapılan açıklama şu şekilde:

“İşçilik pozisyonları için yayımlanan ilanımızda belirtilen kriterlere uygun olan adaylar arasında 14 Ağustos 2023 Pazartesi günü saat 10:00’da Karabük Yeni Mahalle Kapalı Spor Salonu'nda (Soğuksu mevkiinde) noter huzurunda kura çekilecektir.

Kura çekimine davet için uygun olan adaylar SMS ile ayrıca bilgilendirilecektir.

Kamuoyuna Duyurulur.” /Haber Merkezi

Esnaflar alınan karara tepkili:  ‘Vali bey gider ayak bizi öcü gibi gösterip sıkıntıya soktu' Esnaflar alınan karara tepkili: ‘Vali bey gider ayak bizi öcü gibi gösterip sıkıntıya soktu'

Şehit evinde büyük acı! Şehit evinde büyük acı!

KBÜ PhotonX Takımı TEKNOFEST’te En İyi Girişim Ödülü’nü aldı KBÜ PhotonX Takımı TEKNOFEST’te En İyi Girişim Ödülü’nü aldı

Şehit Ateşi Zonguldak'a Düştü! Şehit Ateşi Zonguldak'a Düştü!

Zonguldak Valiliğine atanan Osman Hacıbektaşoğlu kimdir? Zonguldak Valiliğine atanan Osman Hacıbektaşoğlu kimdir?