Yenilemeler denetlendi Yenilemeler denetlendi

Düzce Haber – Düzce Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Dünya Düzce Günleri’ üçüncü gününde pop müziğinin güçlü sesi Niran Ünsal konser verdi. Ünsal, seslendirdiği hareketli ve slow parçalarla Düzcelileri mest etti.

Düzce Belediyesinin şehrin tanıtımına katkı sağlamak adına 1-8 Ağustos tarihleri arasında düzenlediği ‘Dünya Düzce Günleri’ 7’den 70’e Düzcelilere hitap eden etkinlikleriyle tüm hızıyla devam ediyor. Üçüncü günün gündüz bölümünde sportif aktivitelerin yanı sıra miniklere yönelik etkinliklerle başladı.

Akşam bölümünde ilk olarak, ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ programında söylediği parça ile hatırı sayılır bir üne kavuşan Bilal Göregen sahne aldı. Sosyal medya üzerinde yayınladığı şarkı yorumları içeren videolarla dünya genelinde üne kavuşan Göregen, seslendirdiği ve yorumladığı parçalarla Anıtpark Meydanı'nı dolduran binlerce Düzceliye keyifli anlar yaşattı.

Bozkırın tezenesi türküleriyle anıldı Bozkırın tezenesi türküleriyle anıldı

Göregen’in ardından, çıkardığı albümler ve besteleri ile 90'lı yıllara damga vurarak üne kavuşan pop müziğinin güçlü sesi Niran Ünsal coşkulu alkışlar eşliğinde sahneye çıktı. Düzcelilerle buluşan Ünsal, "Aklım Hep Sende, Beyaz Sevda, Göçebe" gibi bilinen şarkılarını katılımcılarla birlikte söylerken hareketli parçaları ile izleyenlere seyir zevki yüksek bir gece yaşattı. İHA

Peş peşe görevden alındılar! Aralarında Zonguldak da var! Peş peşe görevden alındılar! Aralarında Zonguldak da var!

Şap hastalığında mücadele eden ekibe ‘Başarı Belgesi’ Şap hastalığında mücadele eden ekibe ‘Başarı Belgesi’

Özel laboratuvarın kanser teşhisi hatasıyla ilgili idari soruşturma Özel laboratuvarın kanser teşhisi hatasıyla ilgili idari soruşturma

AW001020_04

AW001020_05

AW001020_10

AW001020_08

AW001020_06