Ulus İlçe Tarım ve Orman Müdürü belli oldu! Ulus İlçe Tarım ve Orman Müdürü belli oldu!

İzmir Haber - İzmir'de yaşanan olayda, kanser teşhisi konulan bir kadının tedavi süreciyle ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre, kadının göğsündeki kitleden alınan örneğin analizleri, özel bir laboratuvarda yapıldı ve sonuç olarak kanser teşhisi koyuldu. Bu teşhis üzerine kadın, İstanbul'da bir hastanede kemoterapi tedavisine başladı.

Ancak, kemoterapi tedavisinin başlamasından sonra laboratuvarın raporları karıştırdığı ortaya çıktı. Laboratuvar personeli tarafından yapılan bir hata sonucu kadının teşhis raporları karıştırılmıştı ve aslında kadının kanser olmadığı anlaşıldı.

İşçi inşaattan düştü! İş kazasıyla ilgili inceleme başlatıldı İşçi inşaattan düştü! İş kazasıyla ilgili inceleme başlatıldı

 

Grev kararı alan pazarcılar tezgah kapattı Grev kararı alan pazarcılar tezgah kapattı

Olayın duyulmasının ardından İzmir İl Sağlık Müdürlüğü, konuyu ele alarak idari soruşturma başlattı. Soruşturmanın detayları ve laboratuvarın iç işleyişi üzerindeki incelemeler devam ediyor.

Kadının ailesi, yaşanan bu olay nedeniyle özel laboratuvar hakkında suç duyurusunda bulundu. Gereksiz yere kızlarının kemoterapi tedavisi görmesine sebep olan hata ve ihmallerin yargı önünde hesap sorulmasını istiyor. İHA

Otomobil park halindeki tıra çarptı; 2 ölü, 2 yaralı Otomobil park halindeki tıra çarptı; 2 ölü, 2 yaralı

Veda mesajı paylaşan çocuk canına kıydı Veda mesajı paylaşan çocuk canına kıydı