Zonguldak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Oda Başkanı Tahsin Erdem, 1-7 Mart tarihinde kutlanan Muhasebe Haftası nedeniyle bir açıklama yaptı.

Erdem açıklamasında, “Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik mesleğinin toplumun tüm kesimlerine tanıtılması, ülke ekonomisine ve iş dünyasına sunduğu değer ve faydaya ilişkin farkındalığın artırılması amacıyla 1-7 Mart, Muhasebe Haftası olarak kutlanmaktaydı” diyerek şunları söyledi:

“Bağlı bulunduğumuz TÜRMOB, yaşanan deprem felaketi nedeniyle bu yıl muhasebe haftası kutlama etkinlikleri yapmama kararı aldı.

6 Şubat günü başlayan ve peşi sıra devam eden depremlerde binlerce canımız aramızdan ayrıldı. TÜRMOB camiamız adına bu büyük felaketin yaralarını sarmak için imkanları ölçüsünde çeşitli çalışmalar gerçekleştirdi ve gerçekleştirmeye de devam etmektedir. Dayanışma ile yaralarımızı birlikte saracağız. Bir daha böylesi felaketler yaşanmaması en büyük temennimizdir. Milletimizin başı sağ olsun. Yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum” (Haber Merkezi)

Editör: Seçkin