AW062450_03

Korkunun ecele faydası yok dediler, altına kaçırdılar! Korkunun ecele faydası yok dediler, altına kaçırdılar!

İzmir Haber - İzmir’in Konak ilçesinde, seyir halindeyken aniden önüne çıkan başıboş sokak köpeğine çarpan motosikletli genç kadın, ölümden döndü. Sürücü metrelerce sürüklenirken, kaza anı motosikletteki ve kaskta bulunan kameraya anbean yansıdı.

Kaza, saat 21.00 sıralarında Gaziler Caddesi’nde meydana geldi. Motosikletiyle seyir halinde olan Elif Gülerer (37), Kemer Altgeçidi’ni geçtikten hemen sonra aninden önüne çıkan başıboş sokak köpeğine çarptı. Çarpmanın etkisiyle genç kadın motosikletten savrularak metrelerce sürüklenirken, köpek ise hızla kaçtı.

AW062450_04

“DİREKSİYON KIRACAK MESAFEM YOKTU”

Dolmuş'ta iğrenç olay! Kadınların yanında cinsel organıyla oynadı Dolmuş'ta iğrenç olay! Kadınların yanında cinsel organıyla oynadı

Şahsi motosikletiyle seyir halindeyken yaşamış olduğu kaza anını anlatan Gülerer, “Konak’ta Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesine gelmeden önceki alt geçitten 60 km hız ile ilerlemekteyken, sağımdaki aracın hafif fren yaptığını gördüm. Önce anlam veremedim, köpeği görmemiştim. Sonra yine de hızımı 50 km’ye düşürdüm ama hayvan bir anda önüme çıkınca maalesef çarpmak zorunda kaldım. Çünkü direksiyon kıracak mesafem yoktu. Kaza anında anlamadım ama 10-15 dakika sonra sol ayak bileğimde bir problem yaşadım. Akabinde kendi imkanlarımla hastaneye gittim. Tedavimin ardından hastaneden ayrıldım. Tabi köpeğe de baktık belki bir şey olmuşsa hayvana müdahalede bulunalım diye ama o arada köpek kaçmıştı” dedi.

KAZANIN ŞOKUNU ATLATAMADAN MOTOSİKLETİ ÇALINDI

Kazadan 1 hafta sonra Konak ilçesi Güngör Mahallesi’nde motosikletinin 2 şüpheli tarafından çalındığını ve güvenlik kamerasının da ellerinde olduğunu aktaran Gülerer, “Evin önünde 2-3 tane kilidi patlatıp motoru çalmışlar. Gerekli yerlere başvurumuzu yaptık, fakat hala bulunamadı. Onun için bayağı da emek vermiştim. Maddi olarak şu anki piyasa durumunda 80-85 bin liralık bir maddi kaybım var. Umarım yetkililer motosikletimi bulur ve emeğimi bana geri verirler. Polisler, olayın takibinde” ifadelerine yer verdi.

KAZA ANI KAMERADA

Genç motosiklet sürücüsü kadının ölümden döndüğü anlar ise motosikletteki ve kaskta bulunan kameraya yansıdı. Görüntülerde; aniden önüne çıkan başıboş köpeği gören sürücünün, “Köpek” diye bağırması, çarpma anıyla birlikte köpeğin kaçması ile motosikletin devrilerek metrelerce sürüklenmesi ve vatandaşların yaralanan kazazede kadının yardımına koştuğu anlar yer aldı.

Öte yandan, kazadan 1 ay sonra kendi imkanlarıyla motosiklet satın alan ve kuryelik yapmaya başlayan Gülerer, kendisine yeni bir motosiklet alabilmek için birikim yapmak istediğini söyledi. İHA

AW062450_01

AW062450_05

AW062450_02

Kanlı aile dramı! Kardeşini öldürüp sonra intihar etti! Kanlı aile dramı! Kardeşini öldürüp sonra intihar etti!

Şehit ateşi başkente düştü! Şehit ateşi başkente düştü!

Cumhuriyet lokantası, 100 yıldır lezzet ve tarih bir arada Cumhuriyet lokantası, 100 yıldır lezzet ve tarih bir arada

Geri dönüşüm fabrikasında feci kaza! Geri dönüşüm fabrikasında feci kaza!

Vahşi cinayette şüpheliler adliyeye sevk edildi! Vahşi cinayette şüpheliler adliyeye sevk edildi!

Ses dalgaları ile yıkım! 5 katlı bina korna ile yerle bir edildi Ses dalgaları ile yıkım! 5 katlı bina korna ile yerle bir edildi

Çiftçi kıza çeyiz sürprizi! Çiftçi kıza çeyiz sürprizi!

Karakaçan veterinere yolculuk yaptı Karakaçan veterinere yolculuk yaptı

Büyük Filistin mitingi yarın! İşte kapanacak yollar Büyük Filistin mitingi yarın! İşte kapanacak yollar

Editör: Virda Şahin