Muğla’da anasınıfı ve ilkokula başlayacak öğrenciler için şube belirleme kuraları çekiliyor Muğla’da anasınıfı ve ilkokula başlayacak öğrenciler için şube belirleme kuraları çekiliyor

Marmaris Belediyesi Park ve Bahçeler ekipleri, ilçenin dört bir yanında durmaksızın çalışmaya devam ediyor. Merkez mahallelerden kırsal mahallelere kadar her noktada çalışan ekipler parklarda bozulan oyuncaklara ve spor aletlerini de tamir ediyor. Kırılanları da yenisiyle değiştiriyor. Marmaris’e yeni parklar kazandırmak için de çalışan ekipler ayrıca parklar ve yeşil alanlarda budama ve mevsimlik çiçek dikimine de devam ediyor. Merkez mahallelerden kırsal mahallelere kadar her noktada çalışan ekipler parklar, yeşil alanlar ve refüjlerde ağaç budama, çim biçme ve yabani ot temizleme gibi işleri yapıyor.

Çalışmaların titizlikle sürdürüldüğünü söyleyen Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Ekiplerimiz ilçemizin yeşil alanlarının bakımlarını rutin olarak sürdürüyor, modern ve estetik görünümleriyle de ilçemize yakışan işlere imza atıyorlar. Tüm çalışmalarımızı yeşil alanların arttırılması yönünde planlıyoruz. Vatandaşlarımıza açık alanlarda daha keyifli vakit geçirebilecekleri parklar sunuyoruz” dedi.