Zonguldak Belediye Meclisi CHP Grup Başkan vekili Dr. Atınç Kayınova, Zonguldak Belediyesi ile ilgili görüş ve iddialarını yanıtlamayıp şahsıyla ilgili konuşmayı seçen Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’a “Hodri Meydan” dedi.  
Zonguldak Belediye Meclisi CHP Grup Başkan vekili Dr. Atınç Kayınova önceki gün gazeteciler cemiyetinin davetli konuğu olarak basınla görüşlerini paylaşmıştı. Bugün mecliste karlı karşıya gelmelerine rağmen Belediye Başkanı Ömer Selim Alan meclis bittikten sonra Kayınova'nın Zonguldak Belediyesi ile ilgili görüş ve iddialarını yanıtlamak yerine Kayınova'nın şahsına yönelik açıklamalarla konuyu geçiştirdi.  Atınç Kayınova o açıklamalara karşı Belediye Başkanı Ömer Selim Alan'a "hodri meydan" dedi.
Kayınova açıklamasında: “Halk otobüsü hizmetlerini desteklemiyorsun, senin bu beceriksizliğin ve basiretsizliğin yüzünden zaten daha önce de durmuş olan bu hizmetler yeniden durma noktasına gelmek üzere, seni uyarıyorum, kanundan gelen yetkini kullan ve halk otobüsü hizmetini sunan firmaya yasal sınırlar dahilinde destek ver, halk bu hizmetten mahrum kalmasın dedim. Nasıl destek olacağı, hizmetin nasıl sürdürüleceği ile ilgili kamuoyuyla bilgi paylaşmak yerine benim söylediğimi çarpıtarak yine toplumu kandıran bir açıklama yapmış. Meclis boyunca 1 saat karşısında oturdum, iddialarıma yanıt vermek yerine meclis bitince ben  salondan çıktıktan sonra arkamdan doktorculuk oynamış, bana hastalık uydurmuş. Gel yarın sabah birlikte gidelim hastaneye, girelim heyete, yaptıralım kişilik testlerini, istediğin her türlü psikolojik testleri ben yaptırmaya hazırım. Kimde kişilik bozukluğu var, kim hasta ne varsa çıksın ortaya. Korkma, sendeki hastalıkları bugüne kadar olduğu gibi testlerden sonra da mesleğime ve insana saygım gereği kimseyle paylaşmam, siyaseten kullanmam, sen bende çıkan bir hastalık olursa istediğin platformda paylaşabilirsin.
Selim kardeşim sen doktorculuk oynayacağına şehrin sorunları ile ilgilen ben kendi sağlığımdan şüphe duyarsam gereğini yaparım.
Sabah 10.00 da tüm basını ve seni Atatürk Devlet Hastanesi Psikiyatri polikliniği önünde bekliyorum. Umarım Ankara'da bir toplantın çıkmaz” dedi.

Yeniden Refah Partisinden Vergi Dairesi Başkanına ziyaret Yeniden Refah Partisinden Vergi Dairesi Başkanına ziyaret