Pegasus, Cumhuriyet'in 100. yılında 1000 öğrenciye burs desteği veriyor! Pegasus, Cumhuriyet'in 100. yılında 1000 öğrenciye burs desteği veriyor!

İstanbul Haber - Avcılar’da bir kadın para konusunda anlaşamadığı manavın önce kafasına vurdu, ardından meyvelerini yerlere dağıttı. Olay sonrası kadın gözaltına alınırken, yaşanan anlar cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.

Olay, dün akşam saatlerinde Avcılar Tahtakale Mahallesi Firuze Çiçeği Sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre kamyonunda meyve satan Yusuf Şahin’in yanına bir kadın geldi. Kadın, meyve almak istediğini ancak ücretini sonra vereceğini söylerken Şahin, istediğini kabul etmedi. Bir süre ikili arasında tartışma yaşanırken kadın, eline aldığı sert bir obje ile Yusuf Şahin’in kafasına vurdu. Kavgaya çevredeki vatandaşlar müdahale etmeye çalışırken kadın, araçtaki meyveleri yere dökerek etrafa bağırdı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralanan Yusuf Şahin ambulansla hastaneye kaldırılırken kadın ise polis ekiplerince gözaltına alınarak karakola götürüldü. Yusuf Şahin, kadından şikayetçi olacağını belirtirken yaşanan olay çevredeki vatandaşların cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntülendi.

Yaşadığı olay hakkında konuşan manav Yusuf Şahin, “Meyve satıyorum. Kadın devamlı müşterimdi. Alkollü geldi ve kredi kartı verdi. Ben kredi kartı kullanmadığımı söyledim. Parasının olmadığını söyledi ve eve gidip alacağını söyledi. Ben de ‘Ben senden para istemedim. Devamlı gelip rahatsız etmene gerek yok’ dedim. Bir süre sonra gitti ve geri geldiğinde elinde sert bir cisim vardı ve ne olduğunu göremedim. Önce arabama vurdu sonra kafama vurdu. Devamlı vurmaya çalıştı. Esnaflar gelerek araya girdiler. Kadın tüm meyve tezgahımı dağıttı. Meyveleri yola saldı. Şikayetçiyim. Bu kadın sadece alkol değil başka bir şey de kullanıyor sanırım. Şu an iyiyim” dedi.

Minik kalpten, duygulandıran hediye! Minik kalpten, duygulandıran hediye!

Olayı anlatan Tahtakale Mahallesi muhtarı Serkan Vatansever, “Manav tezgahı açan ve mahallemizin de çok sevdiği Yusuf amcamız var. Alkollü veya uyuşturucu madde aldığını düşündüğümüz bir kadın geliyor ve münakaşa çıkarıyor. Bildiğim kadarıyla daha önce de alışveriş yapmış ve borcu varmış. Sonra Yusuf amcanın kafasına taş veya bir bıçağın arkası ile vurmuş. Yusuf Amca şu anda tedavi görüyor. Kafasına dikiş atıldı. Olay sonrası halkın tepkisi oluyor. Daha sonra polis geldi. Polise karşı da zor kullandı. En sonunda polis ekipleri gözaltına aldı. Şahitler de karakola giderek kadından şikayetçi oldular” diye konuştu. İHA

AW060730_02

AW060730_01

2 kız çocuğu ailelerine mesaj atıp kayboldular: ‘Peşimizi bırakın’ 2 kız çocuğu ailelerine mesaj atıp kayboldular: ‘Peşimizi bırakın’

Eşek arısı kaza yaptırdı! Gölete uçtular! Eşek arısı kaza yaptırdı! Gölete uçtular!

Bu otomobilden burnu bile kanamadan çıktı! Bu otomobilden burnu bile kanamadan çıktı!

5 tır dolusu kitaba sahip, bilgi dolaşımı için 78 ili gezdi! 5 tır dolusu kitaba sahip, bilgi dolaşımı için 78 ili gezdi!

Kendisini taciz eden sürücüyü öldürmüştü! Kaza görüntüleri çıktı! Kendisini taciz eden sürücüyü öldürmüştü! Kaza görüntüleri çıktı!

Lise öğrencisi ölümden döndü! Lise öğrencisi ölümden döndü!

Eşek olduklarını kabul eden bir güruh! Eşek olduklarını kabul eden bir güruh!

Ayağına bidon bağlı ceset bulundu! Ayağına bidon bağlı ceset bulundu!

150 metrelik ölüm yolculuğu! 150 metrelik ölüm yolculuğu!

Gece yarısı faciası iki kişi hayatını kaybetti! Gece yarısı faciası iki kişi hayatını kaybetti!

Köprü ve otoyol geçiş ücretleri uçtu! Köprü ve otoyol geçiş ücretleri uçtu!

Su tasarrufu için son damlaya kadar çalışıyorlar! Su tasarrufu için son damlaya kadar çalışıyorlar!

Editör: Virda Şahin