Çaycuma'da evinde ölü bulunan adam son yolculuğuna uğurlandı Çaycuma'da evinde ölü bulunan adam son yolculuğuna uğurlandı

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz başkanlığında İl Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu toplantısı düzenlendi.

Valilik toplantı salonunda yapılan toplantıya, Zonguldak vali yardımcıları, Turgut Subaşı, Mehmet Türk ve Yıldırım Uçar, BEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, Belediye Başkan yardımcısı Erol Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Alay Komutanı Kıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç, AFAD ve Kızılay yetkilileri ile daire müdürleri katıldı.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz başkanlığında bugün İl Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu toplantısı düzenlendi.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen deprem sonrası afetzedelere yönelik yapılan destekleme faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda, afet ve acil durum planları gözden geçirilerek alınabilecek önlemler de konuşuldu.

Deprem felaketinden bu yana Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz başkanlığında her gün toplanan Zonguldak İl Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulunun aldığı kararlardan biri depremzedeler için hazırlanan ayni yardımların Bülent Ecevit Üniversitesi depolarında toplanması yönünde oldu.

Toplantı yaklaşık 2 saat sürdü. (Haber Merkezi)