Emekli Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı Nur Viral'in programına her cuma konuk oluyor. Yusuf Kavaklı ile Nur Viral bu sefer de kahve konusunda anlaşamadı. Nur Viral Yusuf Kavaklı'nın sözleri karşısında ne diyeceğini bilemedi.

Ulusal basında yer alan habere göre emekli Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı, Nur Viral'in soruları ve canlı yayına bağlanan izleyicilerin sorularına verdiği yanıtlarla zaman zaman gündeme geliyor. Son programda Nur Viral elindeki kağıda bakarak "Bunu okuyamam, bu bana hakaret.Ben bunu her gün yapıyorum" dedi ve kağıdı okuması için Kavaklı'ya uzattı.

Terastan düşen ve cama tutunarak kurtulan genç yaşananları anlattı Terastan düşen ve cama tutunarak kurtulan genç yaşananları anlattı

Yusuf Kavaklı ise "Evinde maliyeti 5 lira olan kahveyi içmek için bilmem nereye gidip de 150 TL veren adam ahmağın daniskası" diyerek kağıdı okudu.

Nur Viral ise "Kahve 150 TL değil ki" deyince Yusuf Kavaklı ise "Evde 5 liraya içecekken 150 TL veriyorsan enayisin, hadi yürü" yanıtını verdi. (Haber merkezi)

Melih Gökçek’ten “Şafak”a teşekkür! Ankara’ya davet etti! Melih Gökçek’ten “Şafak”a teşekkür! Ankara’ya davet etti!

WhatsApp-Image-2023-11-03-at-14.13.21

Melih Gökçek Şafak’ı yazdı… “Muhteşem tespitler…” Melih Gökçek Şafak’ı yazdı… “Muhteşem tespitler…”

ANKARA VE YEREL SEÇİM Makale: ANKARA VE YEREL SEÇİM

Editör: Murat Barutçu