Muammer Avcı Haberleri

Muammer Avcı haberleri ve güncel Muammer Avcı gelişmeleri, Muammer Avcı ile ilgili tüm video, Muammer Avcı fotoğrafları ve Muammer Avcı haberleri Şafak Gazetesi sitemizde


Zonguldak

AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, Zonguldak‘ta mülkiyet sorunu yaşayan 60.000 vatandaştan 41 bin 137 vatandaşın tapuya kavuşturulduğunu açıkladı.

Sağlık

AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı’dan sağlık alanında önemli müjde geldi.

Zonguldak

AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, Turistik Karaelmas Turizm Ekspresinin 12 Nisan’da seferini başlayacağını açıkladı.

Zonguldak

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı belediye Başkan adayı Ömer Selim Alan kandil simidi dağıttı.

Zonguldak

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, 6 Şubat depreminin yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Zonguldak

Zonguldak Ak Parti Milletvekili Muammer Avcı , Yayla Ortaokulu ve Yayla Anaokulunu yapımıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Zonguldak

Zonguldak AK Parti Milletvekili Muammer Avcı, 2023 yılını değerlendirdi.

Zonguldak

AK Parti Zonguldak Milletvekili  Muammer Avcı, Zonguldak Eski Atatürk Devlet Hastanesinin dayanıklılık testinin ardından nihayi kararın  verileceğini söyledi.

Zonguldak

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, kamyoncu esnafı ile bir araya gelerek, onların sorunlarını dinledi.

Çaycuma

Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda; Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri, İl Başkanı, İlçe Başkanı ve aday adayları bir...

Zonguldak

Zonguldaklı vekil mecliste kardeşini konuk etti

Asayiş

Muammer Avcı'nın kuzeni Emin Avcı, trafik kazası geçirdi. Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı'nın yeğeni olan Emin Avcı'nın kaza sonrasında ameliyata alındığı...