Eğlence mekanı Haberleri

Eğlence mekanı haberleri ve güncel Eğlence mekanı gelişmeleri, Eğlence mekanı ile ilgili tüm video, Eğlence mekanı fotoğrafları ve Eğlence mekanı haberleri Şafak Gazetesi sitemizde


Türkiye Gündemi

Bayramın ilk günü akşam saatlerinde eğlence mekanı çıkışında kadınlar arasında çıkan kavga, vatandaşların araya girmesiyle son buldu.

Asayiş

İstanbul’da tadilat yapılan eğlence mekanında yangın çıktı. Yangında tadilat yapan işçilerden 10’u hayatını kaybederken, 7’si ağır 13 işçi de yaralandı....

Alkollü eğlence mekanından çıktıktan sonra aracının önünde ölü olarak bulunan 52 yaşındaki Erkan Arman’ın hayatını kaybetmesine ilişkin yeni detaylar ortaya...

Bolu

Bolu’da eğlence mekanı çıkışında 2 grup arasında çıkan kavga polis ekipleri tarafından güçlükle yatıştırıldı. Olayla ilgili 7 kişi gözaltına alındı.

Gittiği eğlence merkezinde eski sevgilisini gören ve zorla araca bindirip döven tutuklu sanık hakkında savcılık soruşturması tamamlandı.

Bir eğlence mekanına gelen silahlı iki kişi dehşet saçtı. Yaşanan saldırıda mermiler havada uçuşurken, işyeri sahibi Hüseyin Taş hayatını kaybetti.

Bir kadın tartıştığı kişiyi kafasından silahla vurarak yaraladı.

Türkiye Gündemi

20 Eylül günü çıkan ve iki kişinin hayatını kaybettiği eğlence mekanındaki yangınla ilgili bir kadın, emniyete giderek teslim oldu.

Eğlence mekanında sözlü tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü. Mercan A. arabadan aldığı silahla kişilere kurşun yağdırdı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde 29 yaşındaki Hüseyin Mavideniz, gittiği eğlence mekanında güvenlik görevlileri tarafından dövülerek öldürüldü.

Asayiş

Dolandırıcılıktan elde ettikleri paraları eğlence mekanlarında hokus pokus yaptılar.