İyi Parti'den başsağlığı ziyareti

İYİ Parti Kozlu İlçe Başkanı Ender Adıbaş, İlçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kozlu Kaymakamı Hüseyin Ergi'yi ziyaret etti.

İyi Parti'den başsağlığı ziyareti
21 Eylül 2020 Pazartesi 16:31

İYİ Parti Kozlu İlçe Başkanı Ender Adıbaş, İlçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kozlu Kaymakamı Hüseyin Ergi'yi ziyaret etti. Adıbaş, Ergi'nin yakın zamanda vefat eden kıymetli annesi için başsağlığı diledi.

Ergi'nin sıcak ve samimi karşılaşmasından dolayı da teşekkür eden Adıbaş, memnuniyetini dile getirdi.

Yaptıkları ziyarette Adıbaş, Kozlu mahallelerinin ve Kozlu halkının sorunlarını dile getirdi. Kaymakam Ergi ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kozlu ve Kozlu halkı için elinden geleni yaptıklarını ve bundan sonraki süreçte de yapmaya devam edeceklerini belirtti.

Adıbaş ve yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Ergi ile fikir alış verişinde bulunarak Kozlu için faydalı olabilecek her şeyin yanında olduklarını belirttiler.

Konuşmaların ardından Ergi, Adıbaş ve İlçe yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Adıbaş ve yönetim kurulu üyeleri de misafirperverliklerinden dolayı Kaymakam Ergi’ye teşekkür ederek Kaymakam Ergi'nin yanından ayrıldılar. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.