2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş başkanlığında Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi Konferans salonunda yapıldı.

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı
24 Haziran 2021 Perşembe 12:36

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Sonu Müdürler Kurulu Toplantısı Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü  İsmail Baş başkanlığında Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi Konferans salonunda yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail BAŞ başkanlığında gerçekleşen toplantıya, İlçe Şube Müdürlerimiz İsmail Çelebi,  Nusret Parlak, Muharrem Yol ve okul-kurum müdürleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılının değerlendirildiği toplantıda ilçemizdeki eğitim-öğretim faaliyetleri, okullarımızın mevcut durumları, uzaktan eğitim faaliyetleri, okul güvenliği, taşıma ve yemek işlemleri ile okulların mevcut ihtiyaçları ele alındı.

Toplantının sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş toplantıya katılan tüm okul ve kurum müdürlerine teşekkür ederek ve çalışmalarında başarılar diledi.Haber: Gönül Dombaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.