DEVA Partisi Zonguldak Kurucu İl Başkanı Fatih Keleş,  Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Kapuz ve İncivez dolmuş durakları taşınacak, o alana kent lokantası yapılacak Kapuz ve İncivez dolmuş durakları taşınacak, o alana kent lokantası yapılacak

Kamil Altun’un Deva Partisi ve Genel Başkanı Ali Babacan ile ilgili tüm açıklamaları reddettiklerini ifade eden Keleş, şunları söyledi:

“Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun’un partimiz ve Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan hakkında sarf etmiş olduğu hezeyan ve iftira dolu açıklamalarını reddediyoruz.

Kamil Altun hain avcılığına çıktı ise eğer kendi kadrolarına, çevresine ve milletvekili listelerine bakmalıdır. Şimdi biz buradan soruyoruz! Ali Gaffar Okkan’ın katilleriyle nasıl bir yol yüreyeceksiniz. Ali Gaffar Okkan’dan, ailesinden ve onun gibi nicelerinden nasıl helallik alacaksınız.

Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan’ın 15 yıl tam merkezinde hizmet verdiği bir kurumun uzantılarından hergün en iğrenç iftiraları duyuyoruz.  Kayırmacılığa, torpile, kibre, israfa karşı çıkmasaydı hala Ak Parti’de olsaydı, bu kötü sözlerin birini bile duyamayacaktınız.

Sapla saman, çuvala konup beraber yakılmaz. Hain teröristlerle, masum vatandaş bir tutulmaz. Bunu söyleyince de terörist olunmaz.  Hiç kimse terörle, kabadayılıkla, şiddetle bizim özgür irademizi dizginleyemez.

Devletimizi ve milletimizi, her türlü terör örgütlerine karşı korumak, terörü sonlandırmak birinci vazifemiz ve namus borcumuzdur. 13 yıl boyunca devletin en üst düzey yönetim kadrosunda yer alan, milli güvenlik kurulu üyesi olan ve görev yaptığı süreçte hiçbir yanlışı olmayan Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan’a, bu iftiraları ve ithamları ortaya koyan Kamil Altun’un aklına bu iftiraları atmak seçimler yaklaşınca mı geldi. Herkes bilmelidir ki kimsenin çarpıtmasına ve iftirasına papuç bırakmayız.”

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Editör: Murat Barutçu