Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın Zonguldak’ta Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın Zonguldak’ta

Zonguldak Haber – Zonguldak'ın Devrek İlçesi'nde, henüz kimliği tespit edilemeyen bir ya da birkaç kişi tarafından cadde ve sokaklarda bulunan çöp kovalarının iç kısımları çalındı.
Zonguldak'ın Devrek İlçesi'nde, henüz kimliği tespit edilemeyen bir ya da birkaç kişi tarafından cadde ve sokaklarda bulunan çöp kovalarının iç kısımları çalındı. Yaşanan olay, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt tarafından sosyal medya üzerinden dile getirildi. Başkan Bozkurt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Bu kadar işin içinde uğraştığımız şeye bak, çöp kovalarının içlerini kim aldıysa lütfen geri getirsin. Onlar milli servetimiz ve Devrek halkına aittir..." şeklinde ifadeler kullandı.
Olayın detayları henüz netleşmemiş olmasına rağmen, Devrek İlçesi'nde bulunan çöp kovalarının iç kısımlarının çalınması, hem belediye yetkilileri hem de vatandaşlar arasında endişeye neden oldu. Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, bu tür olayların yaşanmasını kınayarak, çöp kovalarının milli servet ve halka ait olduğunu vurguladı.
Konuyla ilgili soruşturma başlatıldığı ve olayın faillerinin tespiti için çalışmaların sürdüğü belirtildi. Çalınan çöp kovalarının geri getirilmesi ve benzeri olayların yaşanmaması için güvenlik tedbirlerinin artırılacağı ifade edildi. Devrek halkı, bu tür olayların tekrarlanmaması ve kamu mallarının korunması için yetkililerden önlem alınmasını talep ediyor. Haber Merkezi

Kazada kahreden detay: Görünce gözyaşlarına boğuldu Kazada kahreden detay: Görünce gözyaşlarına boğuldu

Akaryakıtta rekor: Tabelalar değişti! Akaryakıtta rekor: Tabelalar değişti!

Devrek’in ‘Süslü Kadınlar’ı dikkat çekti! Devrek’in ‘Süslü Kadınlar’ı dikkat çekti!

Kuru ekmekle yaşam mücadelesi Kuru ekmekle yaşam mücadelesi

WhatsApp-Image-2023-07-21-at-09.56.56

WhatsApp-Image-2023-07-21-at-09.56.51