AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı’nın Cumhuriyetimizin 100. Yılı dolayısı ile başlattığı “Yüz Yüze 100 Program” kapsamında Devrek ilçesinde İl Başkanı Mustafa Çağlayan’ın katılımlarıyla programlar gerçekleşti.

Hacı Zeki Atar son yolculuğuna uğurlandı Hacı Zeki Atar son yolculuğuna uğurlandı

Alınan bilgiye göre, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan riyasetinde, İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Erdal Mercimek, il Teşkilat Başkanı Erdoğan Muammer Koca, Devrek İlçe Koordinatörü Meftun Gülay, Devrek ilçe Başkanı. İsmail Cinbir, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, Önceki dönem Devrek İlçe Başkanlarımı Erdoğan Akçabelen, Sezgin Gül, Özcan Özmekik, Yaşar Canbaş ve Murat Durdubaş ile bir araya gelerek değerlendirme ve istişare toplantısını gerçekleştirdiler.

DEVREK KAYMAKAMLIK ZİYARETİ

Yüz Yüze 100 programlar kapsamında Devrek İlçe Kaymakamı  Muhammed Evlice'yi il başkanı Mustafa Çağlayan, İl Yönetim Kurulu üyeleri, Devrek İlçe Başkanı İsmail Cinbir ve yönetimi ile birlikte ziyarette bulundu.

FİDAN DİKİMİ

Her Fidan Bir Nefes Cumhuriyetimizin 100. Yılı münasebetiyle #üz Yüze 100 Program'ları kapsamında Devrek ilçemizde il ve ilçe teşkilat mensuplarıyla birlikte Devrek İlçe başkanlığı tarafından organize edilen fidan dikimi programı gerçekleştirildi.

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan ve beraberindekiler ziyaret kapsamında Başoğlu Orman Ürünleri işletme sahibi, iş insanı Necdet Başoğlu'nu ziyarette bulunuldu. Ardından Devrek Muharip Gaziler Derneği Başkanı Muhterem Sarı ziyaret edildi.

Yüz Yüze 100 Program'ları kapsamında Cumhur İttifakı (MHP) Devrek İlçe Başkanı Tanju Dökme ve yönetimine ziyarette bulunuldu. Başkan ve yönetimine hoş sohbetleri ve misafirperverlikleri için teşekkür edildi çalışmalarında kolaylık ve muvaffakiyetler dilendi.

DEVREK AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ  VE PLAKET TAKDİMİ

Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan,  partisinin Devrek ilçe başkanlığı yönetim kurulu toplantısına katılarak yeni ilçe başkanı İsmail Cinbir ve yönetim kuruluna muvaffakiyetler dilendi. Önceki dönem ilçe başkanı Murat Durdubaş'a yönetim kurulu üyeleri Murat Özmekik, Ali Özmekik ve Adnan Esim'e yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür plaketlerini takdim edildi. (Haber Merkezi)

WhatsApp Image 2023-11-01 at 13.59.54 (1)

WhatsApp Image 2023-11-01 at 13.59.54 (2)WhatsApp Image 2023-11-01 at 13.59.53 (1)WhatsApp Image 2023-11-01 at 13.59.54