Son zamanlarda tırmanan İsrail-Hamas çatışması, dünya genelinde büyük bir endişeye yol açarken, enerji piyasalarında da etkisini sürdürüyor. Özellikle petrol fiyatları, bu bölgesel gerilim nedeniyle hızla yükseldi. İşte bu yükseliş, Türkiye'de motorin fiyatlarına etki etmeye başlıyor.

Motorinde son dönemde yaşanan indirim ve zam haberleri birbirini takip ederken, yeni bir zam haberi geldi. Motorin fiyatlarına büyük bir zam yapılması bekleniyor ve motorinin litre fiyatı tekrar 40 TL'yi aşabilir.

Kayıp çocuğu arama çalışmaları sürüyor Kayıp çocuğu arama çalışmaları sürüyor

Akaryakıtta, hem benzin hem de motorin fiyatlarına etki eden brent petrol ve döviz kurundaki değişimler nedeniyle fiyatlar dalgalanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda benzin fiyatı iki kez, motorin fiyatı ise bir kez düşmüştü. Ancak şimdi, motorin fiyatları için yeni bir zam haberi gündeme geldi.

Motorin fiyatlarına gelecek olan iddia edilen zam miktarı, şu anki değerlere göre 2 lira 25 kuruş olarak belirtiliyor. Bu zam, 17 Ekim saat 00.01 itibariyle yürürlüğe girecek ve motorin pompa satış fiyatlarına doğrudan yansıyacak. Bu durumda, motorinin litre fiyatı tekrar 40 TL'yi aşabileceği tahmin ediliyor.

İsrail ve Hamas arasındaki gerginliğin devam etmesi, bölgedeki enerji piyasalarını ve akaryakıt fiyatlarını etkilemeye devam edebilir. /Haber Merkezi

Korkutan iddia! Ensest ilişki ve Zonguldak! Korkutan iddia! Ensest ilişki ve Zonguldak!

“Şerefini, haysiyetini kaybedeceksin!” “Şerefini, haysiyetini kaybedeceksin!”

Editör: Murat Barutçu