Polis ekipleri yola dökülen keresteleri taşıdı! Polis ekipleri yola dökülen keresteleri taşıdı!

Öfkeli kadın, eski eşine ait arabayı kullanılamaz hale getirdi Öfkeli kadın, eski eşine ait arabayı kullanılamaz hale getirdi

Bolu Haber – Bolu'nun Mudurnu ilçesinde, henüz belirlenemeyen bir nedenle ormanlık alanda yangın çıktı. Olay yerine 2 helikopter ve birçok arazöz sevk edildi.

Yangın, Dolayüz köyü mevkisinde bulunan ormanlık alanda başladı. Köyün yakınında yer alan ormanda aniden dumanlar yükselmeye başladı. Kısa süre içinde, kurak arazinin etkisiyle alevler hızla yayıldı ve geniş bir alana yayıldı. Durum hemen 177 Orman Yangını İhbar Hattı'na bildirildi. Yangın söndürme ekipleri hızla harekete geçirildi ve olay yerine 2 helikopter ile çok sayıda arazöz sevk edildi.

Alevlerin kontrol altına alınması için yoğun çaba sarf ediliyor. Ekipler, yangının daha fazla yayılmasını engellemek ve söndürme çalışmalarını etkili bir şekilde yürütmek amacıyla alanda çalışmalarını sürdürüyor. Yangının çıkış nedeni henüz belirlenemezken, ekiplerin yangını söndürmek ve kontrol altına almak için büyük çaba gösterdiği belirtildi. İHA

“2 bin kişiye iş imkanı sunacak projemizde çalışmalarımız sürüyor” “2 bin kişiye iş imkanı sunacak projemizde çalışmalarımız sürüyor”

Korugöl, Düzce turizmine değer katacak Korugöl, Düzce turizmine değer katacak

Milli takım kampına davet edildi Milli takım kampına davet edildi

AW010499_02