Birinci Amatör Küme’den Süper Amatör Lige yükselecek 3 takımın belli olacağı Birinci Amatör Küme Play-Off grubu yarı final ilk maçlarının programı belli oldu. 4-5 Mart tarihlerinde Ereğli Beyçayırı, Fener, ve Gökçebey sahalarında oynanacak maçlarla birlikte çift maç usulünün ilk ayağı tamamlanacak.

A grubunda Gülüç Belediyespor-Elcab Kablo Zonguldak Gençlerbirliği maçı, 4 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te Şehit Vefa Karakurdu Beyçayırı Stadı oynanacak.

Aynı grupta Üzülmezspor-Zonguldak Ereğlispor arasındaki karşılaşmaya ise, 5 Mart Pazar günü saat 13.00’te Fener sahası ev sahipliği yapacak.

Kalitemiz ve kalibremizle bulunduğumuz yerin daha üzerinde olmalıydık Kalitemiz ve kalibremizle bulunduğumuz yerin daha üzerinde olmalıydık

B grubundaki maçların ikisi de 5 Mart Pazar gününe konuldu. Fener sahasında saat 15.00’teki maçta, Beycuma Cezaevispor ile Kayıkçılar Gençlerbirliği karşılaşacak. Gökçebeyspor-Karaelmasspor arasındaki karşılaşma ise, saat 14.00’te Gökçebey sahasında oynanacak.

Çift maç eleme usulünün ilk ayağının ardından ikinci ayak maçları, bir sonraki hafta deplasman takımlarının ev sahipliğinde oynanacak. Bu maçların ardından avantaj elde eden takımlar, grup finaline yükselecek.  

Yarı finalin ilk ayak maçlarının programı şöyle:

A GRUBU

4 MART CUMARTESİ

Saat 14.00 Şehit Vefa Karakurdu Beyçayırı Stadı: Gülüç Belediyespor-Elcab Kablo Zonguldak Gençlerbirliği

5 MART PAZAR

Saat 13.00 Fener sahası: Üzülmezspor-Zonguldak Ereğlispor

B GRUBU

5 MART PAZAR

Saat 15.00 Fener sahası: Beycuma Cezaevispor-Kayıkçılar Gençlerbirliği

Saat 14.00 Gökçebey sahası: Gökçebeyspor-Karaelmasspor

HABER / Hüseyin EKİNCİ