Karabük'te yaşayan Necla Er'in kızı Nuray Taşyıldız, 7 yaşındayken geçirdiği kas hastalığı nedeniyle bedensel engelli kaldı. Taşyıldız, ailesinin desteğiyle tutunduğu hayatta engelli olarak 29 yılını geride bırakırken, çocukluğundan beri ünlü şarkıcı Gökhan Özen'in hayranı. Taşyıldız'ın hayali saatlerce şarkılarını dinlediği ünlü şarkıcı ile görüşebilmek.

İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine konuşan anne Necla Er, bedensel engelli olarak 30 yılı geride bırakan kızının istekleri ve hayallerini sorarak ogrendiklerini belirterek, Taşyıldız'ın uçan balona binmek, uçağa binmek ve ünlü şarkıcı Gökhan Özen ile yakından görüşmek gibi üç büyük hayali olduğunu söyledi.

Er, kızının uçan balona binme hayalini gerçekleştirdiğini ve şimdi de çocukluğundan beri şarkılarını dinlediği ünlü sanatçı Gökhan Özen ile görüşmek olduğunu anlattı.

Kızının hayalini gerçekleştirmeyi çok istediğini ifade eden Er, "Tek umudum önce Allah sonra Gökhan Bey. Tabi kendisine bazen 'Biz mi Gökhan Özen mi?' diye soruyoruz. Tercihi Gökhan Özen oluyor" diye konuştu. (İHA)

Tütüne emdirilmiş 2 kilo uyuşturucu yakalandı Tütüne emdirilmiş 2 kilo uyuşturucu yakalandı

AW017219_03AW017219_01AW017219_04