Yayaya otomobil çarptı! Hayatını kaybetti! Yayaya otomobil çarptı! Hayatını kaybetti!

Edirne Haber- Edirne'nin Süloğlu ilçesinde, etkili olan çöl sıcakları sebebiyle mucur asfalt erimeye başladı.
Edirne'de hava sıcaklıkları her geçen gün artarken, diğer yandan hem Afrika hem de Basra sıcaklıkları bölgede etkili olmaya başladı. Süloğlu ilçesinde bulunan bazı bölgelerde bulunan mucur asfalt yollar, aşırı sıcak sebebiyle eridi. Özellikle ilçe merkezi ile Edirne arasında bulunan asfalt yolların erimesi sebebiyle trafik akışının olumsuz etkilenmemesi için belediye ekipleri bazı güzergahlarda çalışma başlattı. Yaklaşık 30 kilometrelik yolda belediye ekipleri tarafından, hem trafik akışının aksamaması hem de eriyen asfalt sebebiyle yolların zarar görmemesi için kumlama çalışması başlatıldı.
Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, ilçe merkezinde aşırı sıcak havadan dolayı eriyen asfalt yolların, herhangi bir kazaya sebebiyet vermemesi amacıyla belediye personeli tarafından kumlama çalışması yapıldığını belirterek, dikkatli olmaları konusunda sürücüleri uyardı. İHA

Klima tamiri esnasında meydana gelen gaz patlamasında hayatını kaybetti! Klima tamiri esnasında meydana gelen gaz patlamasında hayatını kaybetti!

Kontrolden çıkan araç boş araziye uçtu! Kontrolden çıkan araç boş araziye uçtu!

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç sel bölgesinde! Adalet Bakanı Yılmaz Tunç sel bölgesinde!

Serinlemek için girdiği göletten sağ çıkamadı! Serinlemek için girdiği göletten sağ çıkamadı!

AW935662_04

AW935662_03

AW935662_02