Kent merkezinde haftanın iki günü kurulan halk pazarı hareketlendi. Fiyatlarda az da olsa dusus yaşanırken satışın olması esnafın yüzünü güldürdü.   Daha çok köylü pazarına ilgi gösteren vatandaşlar bütçelerine uygun alışveriş yaptı. Vatandaşlar" Fiyatlarda fena değil, bazı ürünlerde fiyatlar yüksek bazı ürünlerde ise güzel. Bütçemize göre alışveriş yapıyoruz" şeklinde konuştu.

Köylü pazar esnafı Mehmet Şahin, "işlerimiz geçen haftata göre daha iyi ve hareketli. Fiyatlarda az da olsa bir düşüş var buda işlerimize yansıdı. Satışlardan memnunuz" şeklinde konuştu.

Köylü esnaflarından Yeter Biz, ise köy yoğurdu, köy yumurtası ve köy peyniri satıyoruz. İşlerimiz çok şükür iyi. Halk bugünde ilgi gösterdi memnunuz" şeklinde konuştu.

Tezgalarda yer alan ürünlerde fiyatlar şu şekilde patates 15, soğan 15- 17, domates 20, salatalık 15, salçalık domates 10 TL biber 25, kabak 15, dolma biber 30, fasülye 40 Üzüm 35, Şeftali 40, bamya 40 TLden alıcı buldu. (Haber: Sertaç Özdemir)

pazarda fiyatlar

Zonguldak'ta uyuşturucu ele geçirilen geminin tutuklu personelleri yargılanıyor Zonguldak'ta uyuşturucu ele geçirilen geminin tutuklu personelleri yargılanıyor

pazarda fiyatlar-1

Editör: Muhammet