Balıkçı barınağında yangın! Balıkçı barınağında yangın!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bir esnaf iş yerinde ölü bulundu.
Edinilen bilgiye göre olay, Tulumbacılar Mahallesi Cıbır Ali Sokak üzerinde bir iş yerinde meydana geldi. İş yeri sahibi Oktay Ç., üç katlı iş yerinin orta katına bir not bırakarak en üst kata çıktı. Oktay Ç. iddialara göre iple tavana kendini astı.
İş yeri çalışanı orta katta bulduğu, "Kendine iyi bak. Sakın yukarıya çıkma. Bu notu gördüğünde Ahmet’e haber ver" yazılı notu görünce panik yaşadı. Çalışanın iş yerinden çıkarak haber verdiği esnaflar iş yerinin en üst katına çıktıklarında, Oktay Ç.'nin cansız bedeni ile karşılaştı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri geldi. Ekipler, Oktay Ç.’nin hayatını kaybettiğini belirledi. Esnafın cansız bedeni, cumhuriyet savcısının olay yeri incelemesinin ardından otopsi işlemleri için morga kaldırılacak. İş yeri sahibinin ailesi ise haberi alır almaz olay yerine gelerek sinir krizleri geçirdi. İHA

AW099897_02

AW099897_01

Enişte katliamı! Babası için silahın önüne atladı Enişte katliamı! Babası için silahın önüne atladı

Mısır'da kaybolan Türk vatandaşından 461 gündür haber alınamıyor Mısır'da kaybolan Türk vatandaşından 461 gündür haber alınamıyor

Baba dehşet saçtı! Anne ve babasını yaralayıp, oğlunu öldürdü! Baba dehşet saçtı! Anne ve babasını yaralayıp, oğlunu öldürdü!

Ayyıldız Kavşağı otoparka döndü! Ayyıldız Kavşağı otoparka döndü!

Karabük'te iki ev kullanılmaz hale geldi Karabük'te iki ev kullanılmaz hale geldi

Kastamonu'da yalnız yaşayan adam evinde ölü bulundu! Kastamonu'da yalnız yaşayan adam evinde ölü bulundu!

Depremde vefat edenlerin mezarlığı defineciler tarafından talan edildi! Depremde vefat edenlerin mezarlığı defineciler tarafından talan edildi!

Sıtma hastalığına yakalanan Kocaelispor Asbaşkanı vefat etti! Sıtma hastalığına yakalanan Kocaelispor Asbaşkanı vefat etti!

Kazada şehit düşen Uzman Çavuş memleketinde toprağa verildi Kazada şehit düşen Uzman Çavuş memleketinde toprağa verildi

Mezarlıklar bayrama hazır Mezarlıklar bayrama hazır

Madenci anıtından kanlı önlüklerle seslendiler! Madenci anıtından kanlı önlüklerle seslendiler!

Her şey yarı fiyatına düştü, indirimi gören mağazaya koştu! Her şey yarı fiyatına düştü, indirimi gören mağazaya koştu!

Servis minibüsü ile çöp kamyonu çarpıştı! 5'i ağır, 17 yaralı! Servis minibüsü ile çöp kamyonu çarpıştı! 5'i ağır, 17 yaralı!

Bolu'nun beyaz örtüsü Kartalkaya'da serildi: Kayak sezonu açıldı! Bolu'nun beyaz örtüsü Kartalkaya'da serildi: Kayak sezonu açıldı!

Editör: Virda Şahin